Legenda polskiego MLM, prof. Zbigniew Rek – transmisja online

Długo czekałem na ten moment, kiedy prof. Zbigniew Rek zawita po raz kolejny do Lublina. Człowiek, który w latach 90-tych wraz z Don’em King’iem „rozkręcał” biznes Amway w Polsce, co „efektem motyla” rozeszło się praktycznie po całej Europie. Postać nietuzinkowa, wraz ze swoją żoną – Zofią Rek, są profesorami fizyki. Zbigniew Rek wykładał wiele lat na uniwersytecie warszawskim. Gdy w latach 80-tych w Polsce panował głęboki socjalizm, gdy nie było szans na lepsze jutro, Państwo Rek wyemigrowali do USA, gdzie zetknęli się z ideą marketingu wielopoziomowego i czołowym reprezentantem i liderem tego nurtu – kompanią Amway Global oraz największą szkołą biznesu Amway – The Yager Group. W roku 1992, kiedy możliwości biznesowe otworzyły się oficjalnie w Polsce, prof. Rek rozpoczął swoją działalność biznesową i edukacyjną, przydały się lata praktyki wykładowcy uniwersytetu.
Każdy jego wykład to połączenie głębokiej merytoryki i analizy z niecodziennym, powiedziałbym „profesorskim” poczuciem humoru. Wszystko podane w mistrzowski sposób, godny poziomu Podwójnego Diamentowego IBO

Czuję się niesamowicie uszczęśliwiony, że znam osobiście prof. Reka, mam przyjemność konsultować bezpośrednio z nim moje poczynania biznesowe.

Jeszcze bardziej ekscytuje mnie fakt, iż wykład prof. Zbigniewa Reka będzie transmitowany w TV online 17 maja 2010 roku. Zapisy na to wydarzenie – całkowicie darmową transmisję – w formularzu poniżej.

Rejestracja zamknięta – zapis transmisji online TUTAJ (po hasło napisz do mnie)

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)