Mój wpis na blogu Piotra Wajszczaka, czyli prawo przyciągania działa !

Jest sporo blogów, które czytam regularnie. Wśród nich jest kilka, które darzę dużą sympatią, cenię po prostu ludzi, którzy te blogi prowadzą. Zawsze byłem zwolennikiem jak najmniejszego radykalizmu – kiedy napotykam kogoś z innego MLM nie neguję, a przyglądam się jego działaniom i postawie. Wszak od każdego można się czegoś nauczyć. Ba, od każdego trzeba się czegoś nauczyć ! Jednym z tych sympatycznych blogerów jest Piotr Wajszczak współpracujący z Akuna Polska Spółka z o.o. I tutaj historia potwierdzająca dla mnie po raz n-ty, że prawo przyciągania to nie jest jakiś tam wymysł, tylko coś co działa codziennie, bez względu na to czy się nam podoba czy nie.

Około 2 tygodni temu na blogu Piotra o mlm pojawił się nowy wpis. Jak na blogera przystało zostawiłem swój komentarz i przejrzałem co w trawie piszczy na Piotra stronie, trafiając na podstronę o innych firmach MLM, niż ta z którą Piotr współpracuje. Dało się zauważyć, że nie ma notki na temat Amway, czyli korporacji która jest moim partnerem. Pomyślałem – nawet teraz jak wspominam ten moment, wraca tamto uczucie zawodu – mógłby Piotr napisać o Amway. Zaraz po tym myśl – to jest jego blog i to on decyduje co na nim jest, a sekundę później przekonanie – pewnie niedługo o Amway napisze.

Dwa dni później, około 21.00 telefon. Patrzę a na wyświetlaczu numer telefonu mi nie znany. Odbieram: „dobry wieczór, z tej strony Piotr Wajszczak, czy mam przyjemność z Wojtkiem Stępkowskim ?” Dalej w rozmowie Piotr po prostu zaproponował, żebym napisał na jego blogu o Amway. I niech mi ktoś powie, że prawo przyciągania nie działa, że to jakiś wymysł !?

Czuję w tym momencie wielkie wyróżnienie za to, że spod mojej klawiatury wyszła notka o Amway i została zamieszczona na blogu Piotra, dziękuję !

Notkę możesz przeczytać tutaj

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • http://www.golzmalcer.net kamilagolzmalcer

  GRATULACJE! RZETELNA PRACA ZOSTAJE DOSTRZEŻONA I CO NAJWAŻNIEJSZE – DOCENIONA! ZASŁUŻYŁEŚ NA TO WOJTEK!!!

 • http://www.mitura.net Piotr Mitura

  Wpis przeczytany i skomentowany. Cieszę się że kolejny raz Twój zapał, praca i trud włożony w budowanie biznesu – pewnie ku zdziwieniu niektórych – przynosi owoce.

 • http://nasza-intra.pl Piotr Jabłoński

  Właśnie chodzi o jedno, o promowanie branży i ludzi. Nie udowadnianie „mój biznes jest NAJLEPSZY”.
  Wiele osób z innych firm jest znaczących w MLM i od nich powinniśmy się uczyć wielu rzeczy, wielu.
  Jedyna rzecz w naszym życiu jest niezmienna – to to, że wszystko się zmienia, a sekret, no cóż działa, działał i będzie działał. ZAWSZE 🙂

 • Pingback: Mój wpis na blogu Piotra Wajszczaka, czyli prawo przyciągania działa ! | Blog MLM()

 • http://www.piotrwajszczak.pl Piotr Wajszczak

  Sekret działa 🙂

 • http://produktybetterware.pl Piotr Sudoł

  Miałem okazję porozmawiać z Wojtkiem (oczywiście online) i jego profesjonalne podejście a nie fanatyzm związany z MLM a dokładniej Amway na pewno zasłużyły na miejsce u Piotra.

  Fajnie widzieć że można mówić o MLM a nie tylko o swojej najlepszej, jedynej i niepowtarzalnej firmie 😉 Brawo za współpracę Panowie 🙂

 • http://www.michalrusek.pl Michał

  Widzę, że nie potępiacie prawa przyciągania tak jak niektórzy ludzie, którzy sadzą, że nie warto w to wierzyć, bo nie ma dowodów 🙂

  Sam działam w MLM i pierwszy raz słysząc to nie odrzuciłem tego, ponieważ wiedziałem, że szukam sposobu na to jak dużo zarobić. I okazało się do dla mnie wielką szansą, którą przyciągnąłem.

  Jeśli chodzi o MLM to rzeczywiście nie wiadomo, który jest najlepszy. Nie ma takiego to zależy od nas samych jak go sobie cenimy 🙂

 • http://lembol.wordpress.com/ Łukasz Wyrębek

  Brawo Wojtku. Udowadniasz po raz kolejny, że nie ma sensu bić piany i tłumaczyć. Przedstawiamy rzetelne informacje o branży, firmie i biznesie. Gratuluję.

 • Pingback: Nie zgadzam się z Umberto Eco | Blog MLM()

 • http://www.piotrzabrocki.pl Piotr Zabrocki

  Sekret zdecydowanie działa… Trafiłem na blog Piotra Wajszczaka ok. dwóch tygodni temu i już co najmniej 4 osobom poleciłem inspirujący film, podajże pod tytułem „Zus konta wiara w Gina” budując tym samym markę zupełnie obcej osoby! Zaczynam dostawać także biznesowe wiadomości od osób, którym w ostatnim czasie pomagałem w zupełnie innych sprawach..

  Teraz cieszę się, że odnalazłem blog Wojtka, który podobnie jak Piotr profesjonalnie zajmuje się tym biznesem. Sam dopiero zaczynam zgłębiać tajniki mlm’u i każdy wartościowy artykuł jest na wagę złota – Dziękuję!

 • http://www.mysli-czynia-cuda.mylog.pl e-motywatorka

  Zbiegi okoliczności, synchroniczności, fart – wszystko to zostało opisane i było/jest wykorzystywane przez tak wielu, że ciężko się kłócić. Nawet starożytna huna (szamanizm hawajski) oparta jest na tym samym – energia podąża za uwagą; miałeś okazję się przekonać.

  Startuję ze swoim blogiem o przyciąganiu, a konkretnie o pisemno-emocjonalnych procesach służących poprawie samopoczucia, a co za tym idzie – przyciąganiu fajniejszej rzeczywistości. Życz mi powodzenia! 🙂 Ode mnie dużo pozdrowień.

 • admin

  Życzę powodzenia i ślę jeszcze więcej pozdrowień 🙂