Poparcie dla argumentów

Przebieg prezentacji, obojętne czy jest to prezentacja sprzedażowa, czy prezentacja biznesowa ? czyli taka na której pokazujesz kandydatowi możliwości związane z prowadzeniem własnej firmy w oparciu o system MLM, powinna opierać się nie tylko na bombardowaniu argumentami słuchacza, ale przede wszystkim na poparciu tych argumentów innymi ?zewnętrznymi? źródłami informacji. Wiadomo, czego uczy Piotr Tymochowicz, na swoich szkoleniach z narzędzi Komunikatu Otwartego, że szczególnie w Polsce panuje, jak on to nazywa ?magia dokumentu? W istocie chodzi o to, że ludzie jak ten niewierny Tomasz ? póki nie zobaczą to nie uwierzą. Oczywiście mówiąc ?ludzie? uogólniam może zbytnio, mając świadomość jednak, że często ?magia dokumentu? przeważa szalę decyzji na TAK.

Cóż za dokument zatem można wykorzystać celem zakotwiczenia swoich argumentów o coś realnego i namacalnego ? Jest taki jeden papierek i nazywa się on KRS, czyli wyciąg danych finansowych danej spółki z Krajowego Rejestru Sądowego. Wiadomym jest, o czym warto w tym miejscu wspomnieć, że każda spółka (a firmy MLM są właśnie spółkami), aby móc funkcjonować zgodnie z prawem w Polsce, musi w KRS być zarejestrowana. Gdy jest sytuacja wskazująca na brak takiej rejestracji, jest to pierwsza i chyba główna przesłanka za tym, że dana spółka nie będąc w KRS działa na terenie Polski po prostu nielegalnie.

KRS za drobną opłatą, każdej obecnej w rejestrze spółki możesz zdobyć przez internet TUTAJ

Czuję w tej chwili ogromną wdzięczność i z pełnym szacunkiem chylę czoła i dziękuję Piotrowi Wajszczakowi za podzielenie się na forum społeczności Golden Line pomysłem posługiwania się owym KRS-em.

W praktyce wypróbowawszy, podzielam zdanie Piotra, że można odwrócić o 180 stopni bieg spotkania, zmienić kierunek decyzji słuchaczy, gdy zobaczą oni dane KRS.
Stosując tę ?zagrywkę?, słuchacze, którzy ze zdziwieniem, patrząc na mnie jak na raroga pytają: ?Amway ??, a to jeszcze istnieje !??, zmieniają zdanie w momencie gdy wyciągam KRS i ze stoickim spokojem odpowiadam: ?Oczywiście i ma się znakomicie, oto są aktualne dane?

Polecam Tobie jako profesjonaliście wprowadzenie wypisu z KRS, spółki z którą współpracujesz, jako stałego i bardzo skutecznego narzędzia pracy.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)