Ty też możesz mieć swój Grunwald

Kiedy oglądam materiał filmowy, który zamieściłem na końcu tego wpisu, nachodzi mnie refleksja. Jak podają źródła, wczorajszą inscenizację bitwy pod Grunwaldem oglądało na żywo blisko 100.000 osób !!!
Sto tysięcy Polaków (zakładam się, że nie tylko Polaków) oglądało widowisko, którego aktorami była całkiem spora grupa zapaleńców, poprzebierana w zbroje, poruszająca się w ponad 30 stopniowym upale, fechtująca mieczami, kijami i siekierami – wszystko by odtworzyć fragment historii bardzo ważny dla naszego kraju.

Ten „ruch” ktoś musiał kilka, może kilkanaście lat temu rozpocząć. Jakaś osoba wpadła na pomysł jako pierwsza. Było to marzenie, pasja, nieodparta chęć przeniesienia się w czasie. Ktoś to zapoczątkował ! Na pierwszy Grunwald przyjechało może kilkadziesiąt osób, potem kilkaset, z roku na rok coraz więcej – aż do 100.000. Za rok może będzie 120.000.

I Ty, który zaczynasz swój MLM, na początku jesteś sam, nie masz nikogo w grupie. Ty jesteś pomysłodawcą i kreatorem tego co będzie w przyszłości. Przywdziej więc zbroję, załóż tarczę i idź w bój. Poczuj smak walki o własne życie. Będzie czasem pod górkę, czasem z górki. Czasem otrzymasz bolesne ciosy. Ruszaj na swój Grunwald i walcz o swoje życie i swoją wolność. Wszak MLM jest jedną z szans, którą wykorzystuje z powodzeniem miliony ludzi na świecie.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)