Piotr Wajszczak powiedział – mini wywiad

Zadałem mailem Piotrowi jedno pytanie i tak powstał mini wywiad.

Witam Piotr, Twoje szkolenie online „Lista, lista” zgromadziło w jednym czasie około 400 osób z branży MLM. Byłeś zmuszony robić to samo w 2 sesjach po 200 osób z uwagi na ograniczoną pojemność pokoju konferencyjnego. O czym świadczy tak duże zainteresowanie budowaniem listy ?

Piotr WajszczakPiotr Wajszczak:
Cieszę się, że jest tak duże zainteresowanie, na kolejne szkolenie zapisało się 350 osób w ciągu 24 godzin.
Widzę, że dużo młodych ludzi bardzo chce osiągnąć sukces, chce się uczyć i woli zamiast pić piwo siedzieć na szkoleniu online 😉
Druga strona medalu … niestety duża praca przed nami, jeśli szkolenie z podstawy podstaw podstawowych spraw w MLM ma takie wzięcie, oznacza to, że wielu sponsorów nie ma wiedzy jak robić profesjonalnie ten biznes.
Jednym słowem okazało się, że dużo ludzi w MLM nie ma dostępu do profesjonalnej wiedzy prowadzenia tego biznesu, co ważne mam nadzieję, że takie szkolenia spowodują profesjonalizację branży.
Nadmienię tylko, że szkolenie Lista Lista pokazało siłę używania nowoczesnych mediów (z czego prowadzę szkolenia z Maciejem Maciejewskim i Maciejem Budzichem media funem). Zauważ Wojtku, że właściwie nie używając jakiejkolwiek klasycznej reklamy spowodowałem zainteresowanie kilkuset osób … czy to nie jest piękne w socialmediach ?!!
Korzystając z okazji zapraszam na część drugą szkolenia … czyli jak umówić się na spotkanie i nie stracić znajomych, odbędzie się 13.10.2010

Tutaj zapisz się już teraz na drugie szkolenie Piotra

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)