Młodości ! Ty nad poziomy wylatuj !

Kim byli dzisiejsi zamożni 60 latkowie 40 lat temu ? Brawo! – Wszyscy mieli po lat 20 i większość z nich nie śmierdziała groszem. Kim będą za 40 lat dzisiejsi 20 latkowie ? 60 latkami i większość z nich nie dość, że będzie biedna jak mysz kościelna, to jeszcze będą wrakami zdrowotnymi.
Jerry Meadows określa to dość prosto: „kiedy przejdziesz na emeryturę będziesz biedny lub kaleki, a najczęściej jedno i drugie !” Ale … szanowny 20 latku, część z Waszego pokolenia, oczywiście tylko mała część zostanie za 40 lat bardzo bogatymi ludżmi. Jednostki – obrzydliwie bogatymi. Gdyby tak się nie działo nie mielibyśmy Marka Zuckerberga, nie mielibyśmy Billa Gatesa, nie mielibyśmy Kamila Cebulskiego i innych bogatych 20 latków ! Oczywiście Ci co chcą dojść na szczyty, muszą w tak młodym wieku nabrać dyscypliny do życia. Rzadko kiedy da się pogodzić wybryki młodości z osiąganiem sukcesu. Dyscypliny pisząc mam na myśli oparcie się pokusom czyhającym na dzisiejszego 20 latka w postaci używek, tudzież innych „atrakcji” Może środowisko odrzuci, może kilku kolegów będzie wytykać palcami z komentarzem: „Ej, Ty biznesmenek !” Zaufaj,opłaci się przejść przez to wszystko. Później ci szydercy, kiedy osiągniesz zauważalny sukces będą też wytykać palcami, tylko komentarz się zmiemi: „To jest ten co się na tym mlm-ie dorobił! Ty wiesz, że ja go znam ?! Piwo z nim kiedyś piłem„. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale możesz właśnie teraz podjąć działania, które doprowadzą nie tylko do odmIany Twojego losu ale i wielkich zmian całego pokolenia.

Dlaczego ? Proste – internet i błyskawiczna komunikacja. Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z przedsiębiorczością nie było internetu takiego jak dzisiaj. Czy wiesz, że w latach 90 tych godzina przebywania w sieci na łączach komutowanych kosztowała kilkanaście złotych ? Wtedy łączyło się z netem, sprawdzało email i czym prędzej won, bo rachunek nabijał za kolejne 3 minuty. Dzisiaj – możesz być cały czas online za kilkanaście złotych miesięcznie i to na łączu mobilnym. A minęło tylko 15 lat ! Dzisiaj za kilka stówek wsiadasz w samolot i lecisz dokąd chcesz w Europie. 25 lat temu nie dość, że nikogo nie stać było na lot samolotem, to trzeba było mieć wizę wyjazdową z kraju ! Wyobrażasz to sobie ? Nie możesz wyjechać ! Zmiany zaszły przeogromne.
Zatem do dzieła przedsiębiorczy 20 latku. Zbudujmy Twój biznes mlm i zmieńmy całe pokolenie, możemy to zrobić przy Twoim zapale i moim doświadczeniu.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • http://www.dawidkowalski.pl Dawid Kowalski

  Większość 20 latków żyje zupełnie beztrosko z dnia na dzień, imprezy, przyjaciele i cala gama używek skutecznie może zamulić i sprawić by młody człowiek myślał tylko o chwili obecnej, a nie o przyszłości. Absolutnie nie zdając sobie sprawy, że czeka go 40 lat tyrać za jałmużnę, która najczęściej pozwala wyłącznie na przetrwanie kolejnego miesiąca. To największa słabość 20 łatków, gdyż w tym wieku jest najlepsza pozycja startowa gdy jeszcze nie są obarczeni zobowiązaniami i utrzymywaniem rodziny. Ci, którzy są świadomi tego, że im szybciej wezmą się w garść i zaczną budować swoja przyszłość, jeśli nie zabraknie im wytrwałości i konsekwencji odniosą zwycięstwo 🙂

 • Tomek

  Bardzo fajnie że to napisałeś! Młodziaki (tak jak my byśmy nimi nie byli, co?) po 18, no może po 20 lat to naprawdę siła dzisiejszego świata! Prawie wszystko, większość produktów jest kierowana do nastolatków; można to zauważyć po profilu dzisiejszych reklam i trendów mody. To czym nakarmią swój umysł i serce dzisiaj, to stworzy dla NICH „jutro!
  Bardzo fajny i POTRZEBNY art. Super!

 • Pingback: Młodości ! Ty nad poziomy wylatuj ! | Blog MLM()

 • Pingback: Każde pokolenie ma własny czas… « Blog Bożenny Dębskiej()

 • Michał

  Cześć,
  kapitalny artykuł odnośnie tego jak będzie wyglądało życie tych dwudziestolatków…. a są przecież jeszcze dwudziestolatki solarki 🙂
  Pokazując plan osobom w tej grupie wiekowej,często chciałbym,żeby mieli świadomość tego,co ich czeka jeśli będą wyłącznie pracowali na etacie…. dlaczego? bo nie czeka ich nic.

  Patrząc na to jak będzie wtedy działał obecny system emerytalny,
  nie ma sensu czekać.Warto w tym momencie zacząć swój MLM we współpracy z solidną i sprawdzoną korporacją,która jak wspomniano we wcześniejszych
  artykułach,daje Ci możliwość bycia przedsiębiorcą,który prowadzi własną firmę.Nawet robiąc to jakimś tam tempem,będziesz miał/a więcej
  w przyszłości niż miał/a byś z emerytury.

  Jak więc sens ma stwierdzenie: „ja się jeszcze zastanowię”.
  Nad czym qwa pytam się?

 • Pingback: Czy tylko do młodych ludzi ? Przesłanie Roberta Kiyosaki. | Wojciech Stępkowski - MLM Samozatrudnienie Możliwości - blog blogów()