Młodości ! Ty nad poziomy wylatuj !

Kim byli dzisiejsi zamożni 60 latkowie 40 lat temu ? Brawo! – Wszyscy mieli po lat 20 i większość z nich nie śmierdziała groszem. Kim będą za 40 lat dzisiejsi 20 latkowie ? 60 latkami i większość z nich nie dość, że będzie biedna jak mysz kościelna, to jeszcze będą wrakami zdrowotnymi.
Jerry Meadows określa to dość prosto: „kiedy przejdziesz na emeryturę będziesz biedny lub kaleki, a najczęściej jedno i drugie !” Ale … szanowny 20 latku, część z Waszego pokolenia, oczywiście tylko mała część zostanie za 40 lat bardzo bogatymi ludżmi. Jednostki – obrzydliwie bogatymi. Gdyby tak się nie działo nie mielibyśmy Marka Zuckerberga, nie mielibyśmy Billa Gatesa, nie mielibyśmy Kamila Cebulskiego i innych bogatych 20 latków ! Oczywiście Ci co chcą dojść na szczyty, muszą w tak młodym wieku nabrać dyscypliny do życia. Rzadko kiedy da się pogodzić wybryki młodości z osiąganiem sukcesu. Dyscypliny pisząc mam na myśli oparcie się pokusom czyhającym na dzisiejszego 20 latka w postaci używek, tudzież innych „atrakcji” Może środowisko odrzuci, może kilku kolegów będzie wytykać palcami z komentarzem: „Ej, Ty biznesmenek !” Zaufaj,opłaci się przejść przez to wszystko. Później ci szydercy, kiedy osiągniesz zauważalny sukces będą też wytykać palcami, tylko komentarz się zmiemi: „To jest ten co się na tym mlm-ie dorobił! Ty wiesz, że ja go znam ?! Piwo z nim kiedyś piłem„. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale możesz właśnie teraz podjąć działania, które doprowadzą nie tylko do odmIany Twojego losu ale i wielkich zmian całego pokolenia.

Dlaczego ? Proste – internet i błyskawiczna komunikacja. Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z przedsiębiorczością nie było internetu takiego jak dzisiaj. Czy wiesz, że w latach 90 tych godzina przebywania w sieci na łączach komutowanych kosztowała kilkanaście złotych ? Wtedy łączyło się z netem, sprawdzało email i czym prędzej won, bo rachunek nabijał za kolejne 3 minuty. Dzisiaj – możesz być cały czas online za kilkanaście złotych miesięcznie i to na łączu mobilnym. A minęło tylko 15 lat ! Dzisiaj za kilka stówek wsiadasz w samolot i lecisz dokąd chcesz w Europie. 25 lat temu nie dość, że nikogo nie stać było na lot samolotem, to trzeba było mieć wizę wyjazdową z kraju ! Wyobrażasz to sobie ? Nie możesz wyjechać ! Zmiany zaszły przeogromne.
Zatem do dzieła przedsiębiorczy 20 latku. Zbudujmy Twój biznes mlm i zmieńmy całe pokolenie, możemy to zrobić przy Twoim zapale i moim doświadczeniu.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)