Oficjalne „PRZEPRASZAM” dla organizacji N21 – Network Twenty One

Ten blog o mlm prowadzony jest od ponad 2 lat. Jego właściciel wie doskonale jak założyć bloga, który będzie czytany, komentowany i którego pozycjonowanie i optymalizacja będzie robić się w pewnym sensie „sama” – ze względu na treść, którą tutaj przekazuję. Za to chyba mi się dostało, cóż – biznes to biznes, jak mawiają.

W czym rzecz ?

Wiele miesięcy wstecz znalazłem w sieci, konkretnie na You Tube (na koncie nie pamiętam nazwy, ale na pewno nie był to kanał Network Twenty One – bo tam tego filmu nie ma !), pewien animowany film, opowiadający o dwóch chłopcach: Pablo i Bruno. Będąc zafascynowany treścią książki Burke’a Hedges’a – „Zbuduj rurociąg, którym popłyną pieniądze”, która właśnie o tych dwóch dżentelmenach opowiada, ściągnąłem ów film na swoje konto You Tube i podlinkowałem na stronę główną mojego bloga. Zanim jednak Wojtek zrobił upload na serwis przejrzał film dokładnie pod kątem praw autorskich.

Przez 10 minut, 26 sekund filmu nie ma żadnej informacji w postaci dźwięku, czy obrazu o posiadaniu praw autorskich przez N21 do w/w animacji !

Tymczasem, w dniu wczorajszym, moje konto na You Tube zostało zbanowane do poziomu konta „nie będącego w dobrym stanie”. You Tube, na wniosek Network Twenty One, usunęło film i cofnęło uprawnienia mojego konta w postaci uploadowania filmów dłuższych niż 15 minut. Na moim profilu widnieje informacja, iż jak przez pół roku będę grzeczny to mój profil zyska ponownie wcześniejsze ustawienia.

Przepraszam zatem organizację N21 za naruszenie ich praw autorskich, o których nigdzie nie jest wspomniane

A wystarczyło wstawić na choćby sekundę znany znaczek „Copyright”. Cóż, kiedy jednak konkurencja osiąga sukcesy (jestem zrzeszony w Yager Group, konkurencyjnej organizacji) to trzeba ją wykończyć i różne pomysły na biznes przychodzą do głowy, wiem.

Swój blog prowadzę otwarcie i dla wszystkich „Ku chwale branży” oraz mam pełną świadomość, iż z mojej wiedzy korzystają również przedsiębiorcy zrzeszeni w N21 i niech korzystają ! Mam żal do sposobu postąpienia ze mną przez kogoś z N21 – mail i telefon na moim blogu jest po to by zadzwonić i powiedzieć: „Hej, gościu – usuń ten film bo będziesz miał ciepło” Każdy popełnia błędy i kiedy Filip Globke poprosił mnie o usunięcie tagu „filip globke” z jednego z moich filmów na YT zrobiłem to niezwłocznie i nie ma sprawy.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)