Środki czyszczące Amway – Laur Konsumenta – Odkrycie roku 2012 (czyli „Co jest dobrego w Amway ?”)

Dla wielu osób ręczniki papierowe i woda z płynem stanowi jedyny zestaw służący zachowaniu czystości domu. Znam takich również, których interesuje wyłącznie chemia z Niemiec i tutaj dyskusyjną jest kwestia sprawnego i szybkiego robienia tego rodzaju zakupów. Są i tacy, co używają do tych celów wymyślne maszyny do czyszczenia – różnego rodzaju mopy parowe, szczotki na kiju, czy tym podobne kupione w TeleMango.

Rozwiązaniem będącym pomiędzy prostotą użycia, a skomplikowanym, dedykowanym działaniem może być nowa linia produktów Amway Home – śmiało można ją nazwać komplementarnym systemem dbającym o czyste środowisko domowe. Amway Home wykracza wiele ponad pojęcie środki do czyszczenia.

Linia produktów będąca na rynku rok czasu została dostrzeżona przez konsumentów, czego skutkiem jest nadanie marce prestiżowej nagrody Laur Konsumenta – Odkrycie roku 2012.

Płyn do naczyń, proszek, proszek do prania dla dzieci, płyn do prania, płyn do płukania i wiele innych produktów ODKRYCIEM ? Hmm coś jest widocznie na rzeczy.

Już jakiś czas temu opisywałem swoje doświadczenia z użyciem płynu do naczyń Dish Drops, moi klienci użytkujący go nie kryją wyrazów zadowolenia: prosty w użyciu, oszczędny dla kieszeni i skóry rąk i co równie ważne biodegradalny. Raz w roku zakup litra Dish Drops-a w cztero osobowej rodzinie. Tak ! Raz w roku. Z litra koncentratu uzyskuje się blisko 100 litrów roztworu.

Prym wiedzie od wielu lat odplamiacz Amway (potocznie tak zwany), fachowo spray przed praniem, który … uwaga – do dnia dzisiejszego nie doczekał się odpowiednika u żadnej innej konkurencji, czy to mlm, czy w masowym handlu mass marketowym. Spryskujesz tym specyfikiem kołnierzyk koszuli, czekasz minutę z zegarkiem w ręku i myk do pralki. Wspomaganie tego detergentu w procesie prania jest wręcz nieocenione. Potrafi „to to” usunąć gumę do żucia przyklejoną do spodni.

Jesteśmy dumni z przyznanego wyróżnienia. Potwierdza to również, że nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, której zaufały już miliony klientów. „Laur Konsumenta” to dla nas niezwykle wartościowe wyróżnienie, tym bardziej, że jest oparte na rekomendacjach, wiedzy o produktach oraz sympatii konsumentów do naszej marki – powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelna Amway Polska.

Czym jest Laur Konsumenta ?

(ze strony Rzecz o biznesie)
Ogólnopolski plebiscyt badający sympatie konsumentów i klientów w ponad 300 kategoriach. Na każdą z nich przypada min. 800 głosów uzyskiwanych poprzez sondowanie telefoniczne, głosowanie na stronach internetowych oraz działania grup ankieterskich zlokalizowanych w kluczowych punktach miast i centrach handlowych na terenie całego kraju. Program przynosi odpowiedź na jedno z podstawowych pytań – które produkty i usługi są w swojej kategorii najpopularniejsze? Które uważamy za najlepsze?

Rozróżnienie nazw Laur Klienta / Konsumenta nie ma charakteru wartościującego, umożliwia wybór określenia, które bardziej odpowiada reprezentowanej przez Laureata branży. Przykładowo nagrodzony bank może skłaniać się ku tytułowi Laur Klienta, natomiast producent majonezów wybierze tytuł Laur Konsumenta.

Czym jest Odkrycie Roku ?

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających klientów. Dotyczy ona również produktów i usług, które objęła ciekawa i skuteczna kampania reklamowa; przeszły lifting marketingowy (nowe opakowanie, etc.), bądź zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta. Wyróżnienie otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci.

O przyznaniu nominacji produktowi / usłudze / marce decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia ich innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności.

Aktualizacja 29.02.2012: W dodatku do gazety „Rzeczpospolita” ukazała się krótka wzmianka


————————————————————————————————————————————————–
Ponieważ jestem przedsiębiorcą na stałe współpracującym z Amway i sprzedaję jej produkty, daję zgodnie z zasadami obsługi Klienta, 100% Gwarancję Satysfakcji Klienta. Oznacza to możliwość używania danego produktu i zwrot pełnej zapłaconej za niego kwoty w przypadku niezadowolenia Klienta, pomimo zużycia.

Nadmieniam również, iż zakup produktów Amway przez aukcje internetowe, w tym ALLEGRO obarczony jest wysokim ryzykiem otrzymania produktu Amway nieoryginalnego, z niewiadomego źródła pochodzenia i niemożnością skorzystania ze 100% Gwarancji Satysfakcji Amway.

Osoby sprzedające produkty Amway na aukcjach internetowych naruszają zasady Kodeksu Etycznego Amway.
————————————————————————————————————————————————–

Zapisz się na newsletter dotyczący produktów Amway. Wiadomości będą wysyłane nie częściej jak raz na 2 tygodnie.

Nagłówek

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • http://www.bdebska.net Bożenna Dębska

  Wojtek super wpis, akurat skończyłam pisać na temat naszych produktów.
  Pozdrawiam

 • Pingback: Czy produkty Amway są drogie?()

 • http://www.mitura.net Piotr Mitura

  Ha! A ja o tym piszę 29 lutego 🙂

 • http://wwgorny@wp.pl Wieslawa Wieslawa

  Witamy i podpisujemy pod tym co jest tutaj napisane i powiedziane i pokazane. Jestesmy konsumentami tych produktow od wielu lat i zawsze ich jakosc i ekonomia nam odpowiadala – teraz Amway Home sa jeszcze bardziej bliskie naszym sercom i naszym domom. Sa to produkty bardzo wysokiej jakosci i jednoczesnie bardzo ekonomiczne w uzyciu i jeszcze nastepny plus to jesli tylko chcemy to kazdy z nas moze zarabiac pieniadze.Wielkie podziekowania dla firmy za to ze dala nam takie produkty i takie mozliwosci. Pozdrawiamy WW

 • http://www.stopnewwell.com Georg Peter

  Witm .Po wejsciu na polski rynek firma poleciala kosciolowi objasniac biznes.Bedac na odwiedzinach w Polsce sam na wlasne uszy slyszalem jak nawiedzony Rydz..w radio Ma Ryja opowiadal ze A-Y to sekta i ma diabelski towar i robi polske biedna,ludzi pozbawia pracy.Moim zdaniem bylo za durzo mowione o Qwikstarze,ludzie zaczeli marzyc o wielkiej forsie,a jak zwykle dla Ameryki Europa nie znaczy prawie nic.Mysle ze po latach glupoty zaczeto robic biznes,jedno jest pewne,to super firma i matka mlmow !

 • Ewa

  Tureckie podróby tego produktu .Opakowanie juz sie różni niby takie samo ale jak przyjdzie paczka i porównasz z orginałem to zobaczysz .
  Ale przecież to Opakowanie to jeszcze nie problem tylko to co w środku bez zapachu i siano jakich mało.
  Ja już naciełam się na 4 takich cawniaków z allegro nie bede pisac nazw sami dojdziecie
  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=19968542
  i tu
  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2044990
  i tu
  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15183845
  i tu
  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3876828

 • http://bysiak.com Adrian Bysiak

  Produkty Amway są faktycznie znakomitej jakości i to nie ulega wątpliwości, sam jednak nie korzystam z tych produktów z prostej przyczny – bardzo często amwayowcy tak bardzo mnie napastują aby przyłączyć się do tej społeczności, że jeśli tylko słyszę słowo Amway to uciekam, myślę że liderzy amwaya powinni napisać artykuły na temat sprzedaży i napastowania – jednak produkty – rewelacja 😉

 • admin

  Tak Adrian, to jest problem ! Duży problem, poruszaliśmy to tutaj: http://www.stepkowski.net/2011/09/zlapali-mnie-zaciagneli-w-ciemny-zaulek-i-skontrolowali/

 • Tomasz Skiba

  Adrian,
  Masz rację, zostawiłem Amway po 17 latach przez złe opinie, brak profesjonalizmu w pracy.Nie spotkałem się nigdzie z firmą której dystrybutorzy tak zaciekle atakują nowo poznanych ludzi na swojej drodze.Myślę, że dzięki takim osobom jak Wojtek, firma nabierze innego wizerunku.Szybko to nie nastąpi, gdyż Są trzy ogromne grupy dystrybucyjne na świecie i jedna z nich (ogromna) psuje wizerunek firmy.Co zrobić aby pokazać że jest inaczej?.Być profesjonalnym przedsiębiorcą :).
  Co do firmy, Genialna, Produkty wyjątkowe, intrygujące, ekonomiczne i zdrowe.
  Nie jestem dystrybutorem tej firmy od 1 roku ale produkty kupuję,dlaczego? ekonomika, zdrowie i gwarancja satysfakcji.Nie boję się wydać pieniądze, bo w razie czego mogę oddać dystrybutorowi a ten wróci mi 100% pieniędzy.
  Rada dla wszystkich, nie bójcie się kupować w Amway, wykorzystujcie ludzi z Amway aby Wam sprzedawali i odbierali produkty w razie braku jakości…Bawcie się tymi produktami.Jest to jedyny taki sklep na świecie że produkt naruszony można zwrócić i otrzymać 100% pieniędzy.
  Pozdrawiam
  Tomasz Skiba

 • Tomasz Skiba

  Pani Ewo,
  Cóż z tego że są produkty na Allegro,zapewniam Panią że tam gdzie mieszkam ludzie nie wiedzą co to jest Amway :).
  Skoro nie wiedzą to nie kupią na allegro…w myśl zasady : nie znam, nie kupuję :).
  Co do Allegro? tych paru ,,zaradnych,, przedsiębiorców nie zrobi nikomu żadnej krzywdy :).Nie warto o tym zaprzątać sobie głowy :).
  Tomasz Skiba