Masz firmę i dłużników ? Nie składaj się na dług polski, odzyskaj pieniądze

Wiele osób trafiło do MLM po brutalnym zderzeniu się z zatorami płatniczymi, a niezapłacone przez klientów faktury powodowały pogorszenie płynności i koniec biznesu. Czy wiesz, że takie niezapłacone faktury można odzyskać ?

Czy wiesz, że powstał portal podobny do Google w dziedzinie długów, gdzie można bezpłatnie rozwiązać problem z fakturami, o których do tej pory wydawało się, że są nie do ściągnięcia ?

Wyobraź sobie, że każdy może chcieć sprzedać niezapłacone wierzytelności. Oczywiście chcieć to co innego niż musieć. Jednak jest takie miejsce w polskim internecie, gdzie możesz tę chęć pokazać i jest to zupełnie legalne, a co najważniejsze – działa. Dodatkowo, to miejsce jest zintegrowane z popularnymi programami księgowymi.

Kiedy wystawiasz ofertę sprzedaży niezapłaconej faktury na ponad 200 000 komputerów w Polsce jest to widoczne automatycznie! Kilkadziesiąt tysięcy firm PRZED wystawieniem faktury przelewowej dowiaduje się o tym, że ktoś ma niezapłacone faktury. Za każdym razem, kiedy na jednym z tych 200 000 komputerów pracownik chce wystawić fakturę, automatycznie sprawdzany jest NIP w bazie ofert www.dlugi.info

Jak myślisz, co zrobi każda inteligentna firma, która dowie się, że klient nie płaci? Dostrzegasz siłę tego pomysłu ?

Jeśli interesuje Cię ten temat, lub masz znajomych, którzy prowadzą firmę i tracą nerwy na ciągłe dzwonienie w sprawie płatności zaproś ich na bezpłatną konferencję. 15 minut wykładu o samodzielnym, bezpłatnym odzyskiwaniu swoich pieniędzy. Szkolenie online poprowadzi redaktor „Network Magazynu”, bloger roku 2010 w konkursie Onet.pl – Piotr Wajszczak.

Termin: 31 maja 2012 roku, godzina 20:30. Rejestracja www.szukaczdlugow.pl

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)