Amway online – szybko, szybciej, najszybciej ! (ile kosztuje teraz start z Amway ?)

Wszem i wobec ogłosić można: RUSZYŁA MACHINA !

Amway Polska uruchomił opcję rekomendowania (sponsorowania nowych partnerów biznesowych) całkowicie online.

Jak do tej pory wyglądało rekomendowanie w Amway ?

Do tej pory by stać się stowarzyszonym z Amway konieczne było kupienie od rekomendującego tzw. pakietu rejestracyjnego (niecałe 28 zł), który to pakiet zawierał umowę do wypełnienia i podpisania. Sponsor (rekomendujący) wypełniał umowę wraz z nowym przedsiębiorcą, wysyłał ją do biura, a tam wprowadzali umowę do systemu. Od tej pory nowo rekomendowany mógł rekomendować następnych, czyli budować sieć stowarzyszoną.

Aby dokończyć proces rejestracji należało zrobić pierwsze zakupy do których doliczane było 150 zł tytułem pakietu początkowego – bardzo obszerne 3 poradniki o grupach produktowych, materiały na DVD oraz wirtualny sklep. Czas na decyzję o pierwszym zakupie od momentu wprowadzenia umowy do systemu wynosił 90 dni. Oczywiście Amway, słynąc ze swojej Gwarancji Satysfakcji, często zwanej Gwarancją Zwrotu Pieniędzy, dawał również na pakiet początkowy taką gwarancję – dwa razy dłuższą, bo 180 dni.

Nowy przedsiębiorca zatem miał pół roku czasu by wypróbować działalność wraz z Amway i sprawdzić czy współpraca z ludźmi, którzy go rekomendują będzie układać się tak jak powinna.

Jak wygląda budowa biznesu Amway od czerwca 2012 ?

O wiele prościej ! Naprawdę ! Dzięki temu, że Amway umożliwił wypełnianie umowy online można wiele zyskać na czasie i niesamowicie przyspieszyć rozwój swojej działalności.

Otóż teraz nie ma konieczności wykupowania pakietu rejestracyjnego proszę Państwa. Oczywiście ta opcja nie została wyeliminowana, bo pewnie są jeszcze ludzie, którzy nie mają poczty email, ale podpisać umowę o współpracy można dzisiaj przez internet.

Jedyne co jest potrzebne to podanie osobie rekomendującej adresu email. Rekomendujący w swoim biznesowym wirtualnym biurze wyśle zaproszenie do współpracy z linkiem do potwierdzenia. Rekomendowany klika w link, wypełnia umowę na stronie internetowej podając swoje dane i … może od razu rekomendować następnych ! Tak ! Szybko, bardzo szybko możesz zbudować w ten sposób swój biznes Amway.

Sumując: otwarcie własnego biznesu we współpracy z Amway jest teraz tańsze, bo nie ma konieczności kupowania pakietu rejestracyjnego za 28 zł i o wiele szybciej Twój biznes może się rozprzestrzeniać.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)