Amway online – szybko, szybciej, najszybciej ! (ile kosztuje teraz start z Amway ?)

Wszem i wobec ogłosić można: RUSZYŁA MACHINA !

Amway Polska uruchomił opcję rekomendowania (sponsorowania nowych partnerów biznesowych) całkowicie online.

Jak do tej pory wyglądało rekomendowanie w Amway ?

Do tej pory by stać się stowarzyszonym z Amway konieczne było kupienie od rekomendującego tzw. pakietu rejestracyjnego (niecałe 28 zł), który to pakiet zawierał umowę do wypełnienia i podpisania. Sponsor (rekomendujący) wypełniał umowę wraz z nowym przedsiębiorcą, wysyłał ją do biura, a tam wprowadzali umowę do systemu. Od tej pory nowo rekomendowany mógł rekomendować następnych, czyli budować sieć stowarzyszoną.

Aby dokończyć proces rejestracji należało zrobić pierwsze zakupy do których doliczane było 150 zł tytułem pakietu początkowego – bardzo obszerne 3 poradniki o grupach produktowych, materiały na DVD oraz wirtualny sklep. Czas na decyzję o pierwszym zakupie od momentu wprowadzenia umowy do systemu wynosił 90 dni. Oczywiście Amway, słynąc ze swojej Gwarancji Satysfakcji, często zwanej Gwarancją Zwrotu Pieniędzy, dawał również na pakiet początkowy taką gwarancję – dwa razy dłuższą, bo 180 dni.

Nowy przedsiębiorca zatem miał pół roku czasu by wypróbować działalność wraz z Amway i sprawdzić czy współpraca z ludźmi, którzy go rekomendują będzie układać się tak jak powinna.

Jak wygląda budowa biznesu Amway od czerwca 2012 ?

O wiele prościej ! Naprawdę ! Dzięki temu, że Amway umożliwił wypełnianie umowy online można wiele zyskać na czasie i niesamowicie przyspieszyć rozwój swojej działalności.

Otóż teraz nie ma konieczności wykupowania pakietu rejestracyjnego proszę Państwa. Oczywiście ta opcja nie została wyeliminowana, bo pewnie są jeszcze ludzie, którzy nie mają poczty email, ale podpisać umowę o współpracy można dzisiaj przez internet.

Jedyne co jest potrzebne to podanie osobie rekomendującej adresu email. Rekomendujący w swoim biznesowym wirtualnym biurze wyśle zaproszenie do współpracy z linkiem do potwierdzenia. Rekomendowany klika w link, wypełnia umowę na stronie internetowej podając swoje dane i … może od razu rekomendować następnych ! Tak ! Szybko, bardzo szybko możesz zbudować w ten sposób swój biznes Amway.

Sumując: otwarcie własnego biznesu we współpracy z Amway jest teraz tańsze, bo nie ma konieczności kupowania pakietu rejestracyjnego za 28 zł i o wiele szybciej Twój biznes może się rozprzestrzeniać.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • http://kelleradam.pl/ Adam

  Inspirujące. Ale co się działo od czasów q-star, że takie rzeczy dopiero teraz?

 • http://zaginiony.wordpress.com Zaginiony

  Amway swego czasu miał niezła scysje z TVP. Ciekawe ile się od tamtego czasu zmieniło.

 • http://www.jakwygracwlottoprzezinternet.pl/ Piotr

  Amway – taki gigant i dopiero adaptuje się w sieci? Dziwne, a jeszcze dziwniejsze, że istnieje – myślałem, że już przepadł wnioskując po opiniach w necie…

 • admin

  @Piotr: Amway w sieci jest od dawna. To o czym traktuje ten art to kolejna dostępna opcja niesamowicie ułatwiająca pracę.

  Dobra wiadomość dla Ciebie – nie tylko Ty myślisz, że Amway dawno umarł. Co krok napotykam niedoinformowanych. Jak widać Amway żyje, ma się dobrze i rozwinął skrzydła do rozmiarów korporacji numer 1 na świecie sektora MLM/DS, z obrotami 11,8 mld USD detronizując w 2011 roku Avon (11,6 mld USD)

  A opinie w necie … podobnie jak napisy w publicznej toalecie – nic nie warte i tylko krzyku dużo robią.

 • Pingback: Za co płaci Amway? | Piotr Mitura()

 • http://pozabankowiec.pl Wojtek

  Bardzo interesujące i inspirujące … do powrotu. Z Amwayem zetknąłem się bardzo wcześnie, bo jakieś 16 lat temu. Moim sponsorem był kolega z mojej pierwszej pracy. Działałem, ale jako młody człowiek bez doświadczenia, nie osiągnąłem super sukcesów, choć – trzeba to powiedzieć wprost – Amway zbudował mnie na trwałe. Z książek systemowych korzystam do dziś… Chciałem wrócić, spotkałem się w tej sprawie z jednym szmaragdem, ale do powrotu nie doszło. Nie że mnie nie chcieli, sam powiedziałem nie (czego żałuję) 🙂

  Sam miałem wątpliwości, czy Amway działa, zaskakiwało mnie tylko jak wiele osób szukało tych produktów. Dziś myślę, czy może nie warto spróbować ponownie. Po wielu latach, bogatszy w doświadczenia, może w końcu się zdecyduje 🙂

 • admin

  Wojtek, dziękuję za komentarz. Zauważam pewną prawidłowość: dość sporo osób po kilku latach chce wrócić, więc nie jesteś w swojej decyzji odosobniony 🙂

  Jeśli mogę coś doradzić to poszukaj lidera, który nauczył się wykorzystywać do budowy biznesu internet. Moim zdaniem nie powinno się nawiązywać współpracy z liderem, który tkwi od lat w starych sposobach budowania i twierdzi, że internet nic nie pomaga. Są niestety tacy, znam kilku osobiście.

  Internet jest wspaniałym narzędziem. Oczywiście – nie załatwi wszystkiego, nie zbuduje biznesu za Ciebie, ale potrafi pomóc dotrzeć do zainteresowanych na całym globie i zredukować koszty prowadzenia działalności do minimum.

  Odkąd nauczyłem się mądrze używać internet do budowy biznesu, pewne prawidła nawet całkiem przypadkiem odkrywając, kształt mojego biznesu zmienił się nie do poznania.

  Gdybyś chciał więcej szczegółów na ten temat, to zapaszam do prywatnej korespondencji.

 • Andrzej S.

  Słuchajcie, zamiast współpracy z Amway można podpisać umowę franchisingową wykupić licencje i macie pewny biznes bo zapłaciliście a co potem już wasza sprawa choć niby macie pomoc a Amway daje wam produkt, odpadają koszty wynajmowania lokalu, nie musicie mieć hurtowni sklepu, produkcji, nic. I jeszcze niektórym źle? Pokazcie mi taką druga firmę która na dzieź dobry daje wam 30 procent od obrotu? Przy obrocie ok 40 tys zł prawie bez kosztów, macie 51 % zysku! Jeszcze mało? Ok zapytacie jak to sprzedać za tyle? A jak otwieracie swoją firmę to ile obrotu musicie zrobić żeby zarobić 20 tys. zł? A ktoś mówi wam jak macie sprzedawać żeby ten obrót zrobić? A w Amway macie za darmo osobistego trenera za grosze szkolenia marketingowe za które inne firmy biorą po 10 tys zł? Jeszcze mało? Ok a która firma wypłaca bonusy dodatkowe za wykonaną pracę i macie prawa autorskie za zbudowany biznes dziedzicznie do 3 go pokolenia? Zastanówcie się bo ja piszę to do niedowiarków i oszczerców bo można oczerniać z niewiedzy ale dużo oszczerstw puszcza pantoflową pocztą konkurencja a ignoranci chórem powtarzają bezmyślnie, a fakty? Obroty Amway rzetelność wypłacalność AAA+? Jaka ma cała Polska? Mieści się w kat. A? Bo nie wiem; w każdym razie jak idziecie do lekarza to po wizycie idziecie do apteki a nie do szwagra zapytać czy te leki to dobre.

 • Pingback: Jak z biznesu we współpracy z Amway i z samej firmy Amway zrobiono sektę. Wyssana z palca opinia o Amway (artykuł na przykładzie cwaniactwa właściciela serwisu o nazwie Chrześcijański Ośrodek Apologetyczny) | Wojciech Stępkowski - MLM Samozatru()

 • Mariusz

  Ja też zastanawiam się nad dołączeniem do Amway’ a, ale bardziej, żeby kupować produkty dla siebie i dla rodziny, bo produkty są rewelacyjne. Czy na tym można jeszcze zarobić? Przecież cała sieć dystrybucji już dawno zbudowana.

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Mariusz pewnie nie wiesz ale można kupować produkty Amway po cenach hurtowych. Skontaktuj się ze mną na maila to wyjaśnię Ci krok po kroku co trzeba zrobić. Ja nazywam to roboczo opcją Klienta Hurtowego Amway i daje ona możliwość zaopatrywania się w produkty na potrzeby własne i swojej rodziny.

  Sieć już dawno zbudowana ? Nic bardziej mylnego. Podwajamy obroty do 2015 roku !

 • dw

  O.K., ale co ten AMWEY robi ? Rakiety międzykontynentalne czy parowozy ? A może komputery ?

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Drogi dw – http://www.amway.pl i wszystko jasne