Spotkajmy się w Lublinie [to będzie coś więcej niż wystawa]

W sobotę, kiedy tempo codziennych zajęć powinno zwolnić choć na chwilę, dużo osób wybiera się z rodzinami na różnego rodzaju targi czy inne wystawy. Wyszukują po prostu miejsc gdzie można spędzić czas miło i przyjemnie, równocześnie zobaczyć coś nowego. Ktoś mi powiedział, że w dobie coraz trudniejszej sytuacji gospodarczej targi pracy będą najczęściej odwiedzanym miejscem. Miejmy nadzieję, że nie.

Niewątpliwie najciekawszym wydarzeniem początku jesieni 2012 w Lublinie będzie Amway Expo Lublin 2012. Firma Amway wracając do tradycji z przed kilku laty w mieście Lublinie, jako pierwszym po dłuższej przerwie organizuje imprezę z wielką pompą.

Dnia 6 października 2012 roku od godziny 12.00 do 17.00, w Centrum Konferencyjnym Etiuda, ul. Nałęczowska, Szerokie 123 (Dane GPS – Szerokość geograficzna: 51.254820, Długość geograficzna: 22.483370) odbędzie się prezentacja pełnego asortymentu produktów, wraz z pokazami wykonywanymi przez zawodowych prezenterów z Amway Polska oraz konkursami z cennymi nagrodami.

Gratką będzie możliwość spotkania Pana Andrzeja Sawickiego, porozmawiania z nim i konsultacji. Warto wspomnieć, że Pan Andrzej ma duży dorobek make up przy produkcji polskich seriali telewizyjnych. Każda z Pań, która przyjdzie będzie mogła być upiększona pod okiem fachowca. Do dyspozycji będzie 14 stanowisk do makijażu.

Obecność swoją zapowiedziała i potwierdziła Pani Dyrektor Amway Polska – Anna Pietrzak, która dopełniając prezentację produktową opowie o samej firmie, jej działaniu i możliwościach współpracy. Jednym słowem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !

Wojtek tam będzie i Ciebie zaprasza 🙂

6.10.2012 roku (sobota), godzina 12.00 – 17.00
Zobacz miejsce na Google
Zobacz miejsce na ZUMI

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)