Konkurs ! „Biznes XXI wieku”

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na Fanpage’u ogłaszam konkurs !

Nagrodą jest najnowszy, przedpremierowy egzemplarz książki Roberta Kiyosaki „Biznes XXI wieku” ufundowany przez wydawcę Instytut Praktycznej Edukacji oraz rozmowa ze mną po przeczytaniu książki przez zdobywcę nagrody. Porozmawiamy za pomocą Google Hangouts (aby można było przeprowadzić taką rozmowę konieczne jest posiadanie darmowego konta na Google).

Rozmowa ta – jeśli zwyciężca wyrazi taką chęć, zostanie zapisana i opublikowana na tym blogu oraz w serwisie You Tube na moim kanale. Myślę, że będzie to dodatkowa promocja marki osobistej zwyciężcy konkursu.

Na pytanie konkursowe należy odpowiedzieć w komentarzu pod tym wpisem, kto pierwszy odpowie ten wygrywa. Proszę w formularzu komentarza zostawić swój adres email, który posłuży do kontaktu w celu przesłania nagrody Pocztą Polską – listem poleconym priorytetowym.

Robert Kiyosaki, kiedy był pilotem śmigłowca i walczył w Wietnamie nabył umiejętność pilotażu, którą później przytacza w swoich publikacjach w odniesieniu do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

Pytanie konkursowe:
Kiedy śmigłowiec ulega awarii, silnik przestaje pracować i istnieje realne zagrożenie zderzenia z ziemią, jako pilot należy – wybierz jedną z opcji – tę, która Twoim zdaniem jest przytaczana przez Roberta Kiyosaki:
a) drążek steru natychmiast skierować do siebie co spowoduje natychmiastowe poderwanie maszyny do góry
b) drążek steru natychmiast skierować od siebie co spowoduje przyspieszenie ruchu maszyny ku ziemi, w ostatniej chwili poderwać maszynę i starać się bezpiecznie wylądować
c) nie należy robić nic oprócz gorliwej modlitwy o przeżycie

Trzymam kciuki, powodzenia !

UPDATE 17.10.2012
Konkurs rozstrzygnięty ! Nagrodę wygrywa Michał Duras, który jako pierwszy odpowiedział poprawnie 15 minut po opublikowaniu pytania. Brawo Michał, gratuluję !!!

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)