Zanim wyrobisz swoje zdanie

Amway Forum

Tak akurat się składa, że wpisując u wuja wszechwiedzącego Google frazę amway forum natrafisz niekoniecznie na rzetelne informacje. Jakie to narzekania i lamenty można napotkać na różnych forach. A to kogoś zaprosili na spotkanie gdzie były prezentowane możliwości nawiązania współpracy z Amway i uczestnicy prelekcji mało nowego delikwenta – kandydata nie zjedli. A to ktoś ma kolegę w pracy, który tym Amwayem się para i z kolegą tym nie można porozmawiać normalnie czy pójść na piwko, bo kolega cały czas o tym gada. A to … to … a to tamto …

Fakt – oszołomstwa zajmującego się mlm, w tym Amway chyba nigdy nie zabraknie. Zresztą mówiliśmy już o tym nie raz na tym blogu. Pewnym punktem honoru jest dla mnie nieustanne dawanie w sieć właściwych i rzetelnych informacji, dlatego poniżej możesz przeczytać wywiad z dyrektorem Amway Polska – Panią Anną Pietrzak. Wywiad pochodzi z Wprost, numer 43/2012.

Trafiłeś może tutaj bo dopiero co stawiasz pierwsze kroki w mlm, może niedawno zapoznałeś się z możliwościami jakie daje model prowadzenia biznesu z Amway. Będziesz mieć problem: komu wierzyć, kto ma rację ?! Ten co wypisuje bzdury na forach, czy może zasięgnąć wiedzy u źródła ?

Wierzę, że Twój zdrowy rozsądek jest naprawdę zdrowy i podejmiesz najlepszą dla Ciebie decyzję. Zapraszam do przeczytania wywiadu: TUTAJ (źródło: Wprost)

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)