Zanim wyrobisz swoje zdanie

Amway Forum

Tak akurat się składa, że wpisując u wuja wszechwiedzącego Google frazę amway forum natrafisz niekoniecznie na rzetelne informacje. Jakie to narzekania i lamenty można napotkać na różnych forach. A to kogoś zaprosili na spotkanie gdzie były prezentowane możliwości nawiązania współpracy z Amway i uczestnicy prelekcji mało nowego delikwenta – kandydata nie zjedli. A to ktoś ma kolegę w pracy, który tym Amwayem się para i z kolegą tym nie można porozmawiać normalnie czy pójść na piwko, bo kolega cały czas o tym gada. A to … to … a to tamto …

Fakt – oszołomstwa zajmującego się mlm, w tym Amway chyba nigdy nie zabraknie. Zresztą mówiliśmy już o tym nie raz na tym blogu. Pewnym punktem honoru jest dla mnie nieustanne dawanie w sieć właściwych i rzetelnych informacji, dlatego poniżej możesz przeczytać wywiad z dyrektorem Amway Polska – Panią Anną Pietrzak. Wywiad pochodzi z Wprost, numer 43/2012.

Trafiłeś może tutaj bo dopiero co stawiasz pierwsze kroki w mlm, może niedawno zapoznałeś się z możliwościami jakie daje model prowadzenia biznesu z Amway. Będziesz mieć problem: komu wierzyć, kto ma rację ?! Ten co wypisuje bzdury na forach, czy może zasięgnąć wiedzy u źródła ?

Wierzę, że Twój zdrowy rozsądek jest naprawdę zdrowy i podejmiesz najlepszą dla Ciebie decyzję. Zapraszam do przeczytania wywiadu: TUTAJ (źródło: Wprost)

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • http://www.sabatowski.com Kamil Sabatowski

  Miałem ostatnio przyjemność słuchać przemówienia Pani Pietrzak na żywo, przy okazji Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej – profesjonalistka w każdym calu! Cieszę się, że Amway jest zrzeszony w PSSB i ma tak wielki wpływ na budowę pozytywnego wizerunku całego sektora.

  Racja, słyszy się wiele różnych informacji – a internet potrafi być zarówno kopalnią wiedzy, jak i śmietnikiem. Wybór należy do nas, w którą stronę pójdziemy.

  Dzięki za tę wiadomość, podałem dalej.

 • admin

  @Kamil: Czytałem na Twoim blogu relację z wydarzenia o którym mówisz. Świetnie napisana, masz talent !

 • http://www.pawelsocha.pl Paweł Socha

  Dobrze powiedziane Wojtku.

  Ja już się nauczyłem NIE CZYTAĆ informacji zawartych na forach internetowych. Jest tam tyle lamentów, że nawet zwolennik jakiejś firmy może stracić wiarę w projekt, a komu to potrzebne?

 • http://www.rafalkucia.pl Rafał Kucia

  No tak. Zdrowy rozsądek musi być na prawdę zdrowy. Niekiedy jednak nie wiemy, czy przypadkiem choroba już się nie rozwinęła. Czy nie „padniemy” z dnia na dzień. Kiedy chorujemy, zazwyczaj opowiadamy o tym, jak bardzo daje się ona we znaki. Temperaturą, czy różnego typu innymi dolegliwościami. Kiedy tryskamy energią i entuzjazmem, opowiadamy jak świetnie się czujemy. Bliżej mi zatem do wypowiedzi autorytetów legitymujących się swoim imieniem i nazwiskiem, niż anonimowych osób z forów internetowych wylewających frustrację za swoje niepowodzenie, bądź gdzieś zasłyszane informacje.

 • http://www.biznes-firma.pl/d.173.Pomysl_na_Biznes.html mariusz

  A przy jakich frazach trafia się teraz w Google na rzetelne informacje? Ja takich nie kojarzę. Od kwietniowej aktualizacji w wynikach panuje dramat…

 • http://strojwas.eu Adrian Strójwąs

  Prorządowe media w tym również gazety zawsze mieszają z błotem to co nie jest im na rękę. W przypadku MLM nie jest im na rękę to, że nie mogą Ciebie kontrolować w takim stopniu jak by chcieli i stąd biorą się szkalujące informację na ten temat

 • http://szawka.blox.pl Wojtek

  Nigdy nie ekscytowałem się porcją negatywnych komentarzy na temat mlm. Jak to mówią – wiele osób tego systemu po prostu nie pojmuje, na wszelki wypadek więc krytykuje. Anonimowość sieci znakomicie to ułatwia.

 • http://www.letnik.eu turysta

  Słyszałem o tej firmie ale nie mam własnego zdania , jeden z produktów posiadam i jest ok .

 • mowa

  amway itego typu firmy i biznesy to trudna sprawa bo ludzie sa rozni ale gra jest warta swieczki bo biznes jest dziedziczony do 4 pokolenia jaki biznes daje takie mozliwosci? wazne to jest w dobie kryzysu i nie tylko a kasa jest naprawde ogromna sa to biznesy jedno osobowe