Odc.1: Multitasking zakazany [MLM Podcast]

multitasking zakazanyWszem i wobec ogłaszam, że pierwszy odcinek, pierwszego w Polsce podcastu MLM, został opublikowany !

W odcinku numer 001, którego tytuł sam się znalazł wziął podczas nagrywania, porozmawialiśmy wespół z Piotrem Miturą o noworocznych postanowieniach i dlaczego tak trudno jest je zrealizować. W sumie, pod koniec ciekawa konkluzja się wyłoniła: to musi być ujęte i wytłumaczone przez oficjalne źródła naukowe !

W tajemnicy powiem, że wkradli się nawet do podcastu Maciej Maciejewski i jego żona Agnieszka (wspominamy o nich, jednocześnie ciepło pozdrawiając) – moi znajomi wydający wielce szanowany, branżowy Network Magazyn.

Po nagraniu już wiadomo co musimy zmienić w następnych odcinkach: potrzebne są dwa jednakowe, wysokiej jakości mikrofony, bo dźwięk pozostawia wiele do życzenia. Wybaczcie nam to ! Kto ze Słuchaczy może polecić dobry mikrofon ?

Muza na początku i końcu wzięta stąd: Free Podcast Themes

Zapraszamy do odsłuchu (czas 26min 22sek). Komentarze mile widziane, wręcz pożądane. Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej zrestartuj przeglądarkę, nie stronę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na swój dysk)

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)