Odc. 3: Kasa na wakacje [MLM Podcast]

pobraneDawno nas nie było w podcascie, życie po prostu. Czasem ciężko się zebrać we dwóch na skype i być w miarę trzeźwym umysłem (i nie mam tu na myśli alkoholu, tylko świeżość wypoczętego umysłu) i powiedzieć do mikrofonu coś mądrego.

Udało się w końcu. Czas jest specyficzny bo to wakacje. A w wakacje dużo młodzieży idzie do pracy. Po co ? A po to by mieć na wyjazd pod namiot, by mieć tam na piwo, by móc skorzystać choć trochę z wakacyjnej wolności. Młodzi ludzie imają się różnych zajęć: od roznoszenia ulotek po ciężką fizycznie pracę na budowie.Wszystko po to by mieć trochę swojego grosza. Czy jest tutaj miejsce na MLM ? Okazuje się, że może tak.

Czy wielopoziomowy marketing może być dobrym pomysłem, by zarobić sobie na wakacje ? Czy jedynym rozwiązaniem jest roznoszenie ulotek albo praca na budowie ? A może biznes rozpoczęty w wakacje może przerodzić się w wielkie przedsięwzięcie i sposób na życie ?

O tych aspektach mlm – wakacyjnie, rozmawiam z Piotrem Miturą.

(Przepraszam wszystkich Słuchaczy za jakość mojego głosu. Po nagraniu zorientowałem się, że miałem podłączony mikrofon nie ten co trzeba)

Zapraszamy do posłuchania (czas: 34:03) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane. Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej zrestartuj przeglądarkę, nie stronę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na swój dysk)
W tym odcinku udział wzięli:
– Piotr Mitura
– Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

  • milena

    Witam, co do treści to wydaje mi sie jednak że tacy uczniowie mający 18 lat nie bardzo myślą o przyszłości. I dla nich myśleć przy pracy to niekoniecznie fajne jest. Poprostu szybko zdobyć kase i wydać ją. Mlm pokazuje, że mozna cos stworzyć raz i czerpać korzyści z tego, pytanie czy takie cos zainteresuje ucznia. Wiekszosc raczej nie. Studenci, to już inna bajka,

  • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

    A chyba powinni myśleć, tylko kto ich tego nauczył ?