Odc.4: Sprzyjające technologie, wielkie inwestycje i zabójca biznesu [MLM Podcast]

Przyznaję się, to jest moja słabość. Wielka słabość. Nieee, źle myślisz, nie piję nałogowo denaturatu 🙂 Jestem po prostu w dużej mierze perfekcjonistą i uważam, że treść musi się równać jakości i na odwrót.

Dlatego z poprzednich naszych podcastów nie byłem ni cholery zadowolony. Może inaczej – z treści owszem tak, ale nie z jakości audio. Dzisiaj zrobiliśmy z Piotrem eksperyment, który wyszedł na dobre – podcast został nagrany w moim samochodzie, przy użyciu półprofesjonalnego mikrofonu i cyfrowego dyktafonu Olympus. Jaki krok naprzód ! Aż miło się słucha.

Jeden wniosek – żadnego skype. Tylko we dwóch w jednym miejscu. Dobry mikrofon, urządzenie nagrywające i odjazd.

Przegadaliśmy 3 tematy, każdy z osobna równie ważny. Napisz proszę w komentarzu co sądzisz. Heh ! – Ci z was, którzy pamiętacie tzw wdzwanianie się do internetu na 0 20 21 22, wspomnienia wrócą i bardzo proszę – napiszcie, że rzeczywiście tak było. Potwierdź please, że w latach 90-tych nie było czegoś takiego jak „stały dostęp do internetu” Koszt godziny w sieci był bardzo duży. Pamiętasz swoje rachunki telefoniczne ? 🙂

O czym rozmawiam z Piotrem w tym odcinku:
1) Nowe technologie – jak w dzisiejszej dobie można (i trzeba) korzystać z nowych technologii do rozwoju biznesu, nie tylko MLM.
2) MLM i inwestycja finansowa w start tego typu przedsięwzięcia w porównaniu do inwestycji w klasyczny biznes, oraz paradygmaty jakie istnieją w tej materii.
3) Crosslining jako grożny i stale czyhający w ukryciu zabójca biznesu MLM.

Zachęcamy również do obserwowania mnie i Piotra na Twitterze. W sumie to medium wydaje się być mniej przesycone niepotrzebnymi treściami w porównaniu do Facebooka. Dlatego część działań informacyjnych przenieśliśmy na Twittera.

Znajdziesz nas tam jako:
– Wojtek Stępkowski – @stepkowski
– Piotr Mitura – @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 34:13) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane. Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej zrestartuj przeglądarkę, nie stronę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na swój dysk)

Muza na początku wzięta stąd:POSITIVE ENERGY, na końcu: XS DECADE OF AVESOME [EXCLUSIVE PARTY]

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)