Odc.7: Albo działasz po swojemu, albo właściwie [MLM Podcast]

Źródło: FLICKR
Źródło: FLICKR

To już siódme spotkanie z Wami. Statystyki Google pokazują niezbicie, że Czytelnikom, a właściwie, w przypadku MLM_Podcast, Słuchaczom podoba się to co Piotr i ja robimy. Serdeczne dzięki za słuchanie i komentowanie. Jesteście wielcy ! 🙂

Temat przewodni dzisiaj pozornie (ale tylko pozornie !) nie jest związany z MLM. Gdy przeanalizujesz głębiej, ściśle wiąże się z branżą. Mało tego – pokazuje po pierwsze niekwestionowane zalety wielopoziomowego marketingu, jako nowoczesnego i NIEZALEŻNEGO sposobu na prowadzenie własnego przedsiębiorstwa, po drugie uzmysławia w jak niestabilnych gospodarczo czasach żyjemy. Jedna zmiana przepisów i Twój biznes tradycyjny ma kłopoty. Oczywiście – jest warunek konieczny: gdy współpracujesz ze stabilnym i sprawdzonym partnerem korporacyjnym, możesz czuć się w MLM bezpiecznie.

O czym rozmawiamy:
1) Zmiana ustawy (w tym wypadku dotyczy przedszkoli) i wpływ na przedsiębiorstwa powiązane z nauczaniem wczesnoszkolnym.
2) Wykańczanie lokalnego biznesu przez nie do końca przemyślane decyzje urzędników.
3) Krytycznie ważne i bezcenne posiadane mentora, co jest codziennością w MLM. Brakuje tego i zawsze brakować będzie w każdym innym rodzaju przedsięwzięcia. Z tego tematu wziął się tytuł odcinka, który może stanowić swoiste motto przedsiębiorcy.
4) Nasze doświadczenia w power drinkami XS, serwowanymi od maja 2013 w ofercie Amway Polska.

W odcinku udział wzięli:
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 44:51) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)