Odc.8: Apple, iphone 5S, mlm i reklama dla idiotów – o tym rozmawiamy z Sebastianem Stoleckim [MLM Podcast]

źródło: Flickr
źródło: Flickr
Co ma, lub co może mieć wspólnego Apple, nowy iPhone 5S z przedsięwzięciem prowadzonym w oparciu o wielopoziomowy marketing ? Co ma wspólnego z Amway ? Okazuje się, że wiele. Moim skromnym zdaniem istnieje pewien marketingowy fenomen. Fenomen ten, gdy ktoś go powieli i zastosuje w swoim biznesie mlm, przyniesie fortunę, biznes tego przedsiębiorcy rozrośnie się do gigantycznych rozmiarów, zadziwi świat !

Jak to się dzieje, że o każdym nowym produkcie Apple cały świat mówi na długo przed tym, kiedy ten produkt ujrzy światło dzienne. Jaki mechanizm prowokuje zwykłych użytkowników iPhone-ów, iPad-ów i innych apple’owych urządzeń do tego by pisali, mówili i dywagowali o czymś czego jeszcze nie ma ? Czy można by to nazwać marketingiem szeptanym 2.0 ?

Bądź co bądź mnie to fascynuje i o tym zjawisku rozmawiamy dzisiaj w MLM_Podcast z macuserem Sebastianem Stoleckim, któremu bardzo jesteśmy wdzięczni za udział w audycji.

Tematy poruszone w odcinku #8:
– fenomen marketingu Apple i jak to przenieść do MLM
– Sebastiana doświadczenia z kobietami (hehe) i dlaczego ma bardzo białe koszule
– skuteczność reklamy TV i dlaczego jest ona kierowana do dzieci
– ulokowaliśmy w nagraniu 2 produkty Amway – XS Power Drink i serię środków piorących SA8

W odcinku udział wzięli:
– Sebastian Stolecki
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 46:44) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • Bożenna

  Bardzo ciekawa dyskusja, moja koleżanka wręcz chwali się tym, jak jej dziecko z oczami wlepionymi w telewizor tańczy w rytm muzyki, która towarzyszy reklamie, nawiasem mówiąc bzdurnej i głupiej reklamie, (ale chyba nie innych reklam). Jest to programowanie przyszłego dorosłego społeczeństwa, którego decyzje będą kształtowane przez reklamy. Już są, jednak proces ten zakreśla coraz szersze kręgi, bo czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci….I nie będzie to wcale dotyczyło tylko decyzji, który proszek kupić…Pozdrawiam Wojtek, świetnie, że takie tematy poruszacie, a forma jest fantastyczna…bardzo interesująca….
  Bożenna Jerwan

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Dziękujemy Bożenna za uznanie !

 • Filip

  Pytanie poza konkursem, Wojciech jakim aktualnie poziomem możesz się pochwalić ?

  Pozdrawiam.

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Pytanie konkursowe – kiedy wstawisz swoje zdjęcie ?

 • Filip

  Dasz dyszke i liczysz na rewanżyk 😉 ? Jeśli to jakaś wielka tajemnica to cofam pytanie, nie to było moim celem. Byłem po prostu ciekawe.

  Pozdrawiam.

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Widzisz Filip tak jak nie rozmawiam o finansach z pracownikiem banku, który dzwoni z zastrzeżonego numeru, tak nie porozmawiam tym bardziej z nie wiadomo kim – bez zdjęcia oraz pełnego imienia i nazwiska. Amen.

 • Filip

  Niepotrzebnie się unosisz 😉 Nie mam tutaj obowiązku podawania swoich pełnych danych. Gdybym wygłaszał jakieś opinie itp. to rozumiem, fajnie gdyby było wiadomo kto to pisze. Ale ja zadałem proste pytanie po którym atmosfera zrobiła się dość gęsta, zupełnie nie rozumiem takiej reakcji.

  Kończę temat.

  btw: dobry materiał i powodzenia w biznesie.

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Dziękuję za uznanie. Nie unoszę się, daleko mi od tego. Powodzenia !