Odc.9: Jesteś zwyciężcą ! Albo jesteś Yeti, albo Wielką Stopą (*niepotrzebne skreślić) [MLM Podcast]

źródło: Flickr
źródło: Flickr
Tak się dzieje, że branża mlm bardzo jest czuła na wszelkiego rodzaju anomalie i traci w mig słupki poparcia społecznego. Ja rozumiem i popieram działanie osób, które dopiero co do wielopoziomowego marketingu dołączyły i na tzw „dziewiczym entuzjazmie” startują swoje przedsięwzięcie.

Tylko …

Nie wydaje Ci się, że żyjąc w czasach globalnej wioski – internetu, należy być bardzo ostrożnym w swoich poczynaniach ?! Nie wydaje Ci się, że nieprzemyślane działania mogą powodować (i powodują) stuki i puki w czółko osób spoza mlm, czyli większości ?!

Ten model biznesowy i zawsze to powtarzam, że tylko ten ma jedną bardzo pozytywną cechę: możesz zawsze skonsultować swoje kroki biznesowe z kimś bardziej doświadczonym, z kimś kto bardziej obiektywnie spojrzy na całą sytuację. Nie znajdziesz tego w żadnym innym modelu biznesowym z prostej przyczyny: w każdym innym przedsięwzięciu panuje pojęcie konkurencji. Mówiąc prościej – nikt prowadzący pokrewną z twoją działalność nie będzie ci doradzał. Raczej będzie ci chciał zaszkodzić.

Dlaczego zatem autor filmu „Jesteś zwyciężcą !” nie zasięgnął rady kogoś doświadczonego ze swojego zespołu i o czym to świadczy ?

O tym rozmawiam z Piotrem Miturą w najnowszym, już dziewiątym odcinku MLM_Podcast

W odcinku udział biorą:
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 30:30) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)