Odc.9: Jesteś zwyciężcą ! Albo jesteś Yeti, albo Wielką Stopą (*niepotrzebne skreślić) [MLM Podcast]

źródło: Flickr
źródło: Flickr
Tak się dzieje, że branża mlm bardzo jest czuła na wszelkiego rodzaju anomalie i traci w mig słupki poparcia społecznego. Ja rozumiem i popieram działanie osób, które dopiero co do wielopoziomowego marketingu dołączyły i na tzw „dziewiczym entuzjazmie” startują swoje przedsięwzięcie.

Tylko …

Nie wydaje Ci się, że żyjąc w czasach globalnej wioski – internetu, należy być bardzo ostrożnym w swoich poczynaniach ?! Nie wydaje Ci się, że nieprzemyślane działania mogą powodować (i powodują) stuki i puki w czółko osób spoza mlm, czyli większości ?!

Ten model biznesowy i zawsze to powtarzam, że tylko ten ma jedną bardzo pozytywną cechę: możesz zawsze skonsultować swoje kroki biznesowe z kimś bardziej doświadczonym, z kimś kto bardziej obiektywnie spojrzy na całą sytuację. Nie znajdziesz tego w żadnym innym modelu biznesowym z prostej przyczyny: w każdym innym przedsięwzięciu panuje pojęcie konkurencji. Mówiąc prościej – nikt prowadzący pokrewną z twoją działalność nie będzie ci doradzał. Raczej będzie ci chciał zaszkodzić.

Dlaczego zatem autor filmu „Jesteś zwyciężcą !” nie zasięgnął rady kogoś doświadczonego ze swojego zespołu i o czym to świadczy ?

O tym rozmawiam z Piotrem Miturą w najnowszym, już dziewiątym odcinku MLM_Podcast

W odcinku udział biorą:
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 30:30) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

 • Kamil Sabatowski

  Michał Wawrzyniak z Mental Way trochę tę sprawę próbował wyprostować. Podejrzewam, że to właśnie on stworzył stronę internetową Blandfordowi i ratują wizerunek chłopaka.
  Zgadzam się z tym, co powiedzieliście w podcaście, że największą odpowiedzialność ponoszą uplines. Powinni spalić się ze wstydu. W MLM jest już sporo ludzi, którzy do tej działalność podchodzą rzetelnie i profesjonalnie, jak do klasycznego biznesu, jednak jest ciągle o wiele więcej amatorów, którzy działają na „dziewiczym entuzjazmie’ (swoją drogą, świetne określenie). Często niestety dystrybutor musi popełnić błąd, samemu się sparzyć, aby wziąć do serca rady lidera.
  BTW. Też tak mam, że jak wracam od czasu do czasu do starszych postów na blogu, to chce mi się krzyknąć z przerażenia, że „coś takiego opublikowałem”. Nawet z wywiadu z Panem Luboniem nie do końca jestem zadowolony – z perspektywy czasu widzę wiele elementów, które chciałbym poprawić, lub wręcz zrobić inaczej.
  Pozdrawiam!
  Trzymajcie tak dalej z podcastami, bo świetna robota to Wasza domena!

 • http://www.stepkowski.net/ Wojciech Stępkowski

  Kamil, za daleko się posuwasz w samokrytyce. W wywiadzie z Panem Luboniem jest wszystko PERFECT ! Naprawdę, nic nie ruszaj 🙂

 • Pingback: Piotr już jest zwycięzcą! | Kamil Sabatowski()