Odc.11: Radio Cierna Hora, czyli nasze wrażenia po Yager Free Enterprise Celebration 2013 Pardubice, Czechy [MLM Podcast]

Brad Duncan, Yager FEC 2013
Brad Duncan, Yager FEC 2013

Byliśmy ! W Pardubicach. I nie o Wielką Pardubicką chodzi, bo akurat to czeskie miasto chyba najbardziej z tej gonitwy słynie. Yager Free Enterprise Celebration to impreza odbywająca się corocznie, gdzieś w Europie. Zjazd wielu tysięcy Przedsiębiorców Amway, którzy na tej międzynarodowej konwencji mogą pouczyć się od najlepszych, od tych co osiągnęli najwięcej współpracując z Amway.

W tym roku głównymi mówcami byli Brad i Julie Duncan, którzy (na złość niektórym) osiągnęli największe sukcesy w latach 2000 – 2008. Są zaprzeczeniem stereotypu „ci co byli na początku mieli szansę, teraz już się nie da” Pokazali, że się da i to na wielką skalę. Przede wszystkim przekazali wiedzę na temat elementu mlm- układanki, który nazywa się KONSEKWENCJA.

Z całą stanowczością mogę stwierdzić, że to była jedna z lepszych konferencji na jakich byłem. Piotr Mitura, z którym dzielimy w tym odcinku nasze wrażenia „na gorąco”, chyba też tak twierdzi.

Dziękujemy czeskiemu Radiu Cierna Hora z miasta Hradec Kralove, które uprzyjemniało podróż po Czechach 🙂

Tematy poruszone w tym nagraniu:
– nasze ogólne wrażenia z Yager FEC 2013 Pardubice
– dane liczbowe przekazane przez Peter’a Straydom’a – Vice President Sales of European Market
– postawa Amway wobec partnerów – Przedsiębiorców Amway
– bycie na fali technologicznej
– prof. Zbigniew Rek w Lublinie, 17-18.11.2013 i transmisja online tych wykładów

W odcinku udział wzięli:
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:42:29) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music, wykorzystano 2 jingle z anteny Radia Cierna Hora 🙂
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)