Prof. Zbigniew Rek w Lublinie ! Będzie uczyć najbardziej innowacyjnej przedsiębiorczości.

Prof. Zbigniew Rek

Profesora Zbigniewa Reka przedstawiać nikomu nie trzeba. No może trzeba tym co nie obracają się w środowisku przedsiębiorców.

Bardzo znana na całym świecie persona. Przedsiębiorca odnoszący wielkie sukcesy międzynarodowe. Patriota i wielki ambasador Polski i Polaków. Krzewiący obraz „Elegancki jak Polak i bogaty jak Polak”. Bez pomocy mainstreamowych mediów, nieustannie podróżując po świecie, pomaga każdemu chętnemu skorzystać z kopalni wiedzy jaką posiada. Praktycznej i co najważniejsze skutecznej po jej zastosowaniu.

Kiedy wyjechałem do USA z Polski, porzucając profesję wykładowcy fizyki na Uniwersytecie Warszawskim, po kilkunastu miesiącach życia w tym najbardziej wolnym kraju na świecie zarówno mi jak i mojej małżonce wydawało się, że mamy pieniądze. Wakacje ? – proszę bardzo, na kredyt. Samochody ? – proszę bardzo, na kredyt. Dom ? – proszę bardzo, na kredyt.

W pewnym momencie usiedliśmy przy stole i patrząc na te wszystkie niespłacone karty kredytowe stwierdziliśmy jedno: nasze wnuki tych długów nie spłacą ! Złapaliśmy się w pułapkę jak większość Amerykanów ! Pułapkę plastikowego pieniądza.

W Lublinie 17 listopada 2013 roku prof. Rek poprowadzi całodniową konferencję „Jak być przedsiębiorcą i liderem – w życiu osobistym i zawodowym”

18 listopada 2013 roku odbędzie się prelekcja omawiająca główne aspekty uruchomienia własnej firmy w oparciu o współpracę z największym na świecie systemem marketingu wielopoziomowego i sprzedaży bezpośredniej – Amway Global.

Zarówno konferencja jak i wykład dnia następnego będą transmitowane online w Pierwszej Telewizji Biznesowej www.tv.fonf.org

Ostatnia taka gratka w Kozim Grodzie Lublinie nadarzyła się, z tego co sobie przypominam, 6 lat wstecz. Z tamtej konferencji powstało słynne kompendium w postaci MP3 „Wykład na temat ekonomii i biznesu” Kompendium wielokrotnie powielane, stało się uniwersalną predykcją ekonomicznej przyszłości. Wiele zjawisk przedstawionych wtedy przez prof. Reka znalazło odzwierciedlenie w obecnym czasie. Pan Zbigniew Rek przebywa na stałe w USA i ma styczność z ekonomią Ameryki, ekonomią determinującą kondycję współczesnego świata. Wykorzystuje swój talent nauczyciela akademickiego i nawet bardzo skomplikowane zagadnienia w tylko znany sobie sposób rozkłada na czynniki pierwsze i podaje słuchaczowi jako pyszne, znakomicie pachnące i lekko strawne danie. Dzięki swoim talentom jest uznany za najlepszego specjalistę na świecie w branży której prawideł naucza.

Zapraszam wszystkich do zgłaszania chęci uczestnictwa – online lub na żywo w całodniowym wykładzie 17.10.2013 i prelekcji następnego dnia – 18.10.2013.

Napisz po prostu do mnie maila: stepkowski@gmail.com albo zadzwoń +48.505.088.093

Transmisja online udostępniona będzie tylko i wyłącznie Przedsiębiorcom Mankiewicz Group i zaproszonym przez tych przedsiębiorców osobom.

Zachęcam bo taka okazja może już się nie powtórzyć !

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)