Odc.12: Otwierasz lodówkę, a tam Mitura i Stępkowski. Chcesz coś zjeść zdrowego, a tam Stolecki ze swoim Balancity. Zawłaszczamy miejsce wszędzie. [MLM Podcast]

balancity

W odcinku #12 pojawia się znowu nasz kolega z branży MLM Sebastian Stolecki, z czego bardzo się cieszymy. Okazuje się, że Sebastian od 1,5 roku prowadzi oprócz mlm swój biznes klasyczny. Kuchnię z dowożonym cateringiem. Nie jest to jednak ot takie, zwykłe jedzenie ! Nic o tym skubaniec nie mówił wcześniej, dopiero rosyjsko – nepalskie służby specjalne nam doniosły.

Sam szef Sebastian nazywa swoje specjały spersonalizowaną kuchnią metaboliczną. Brzmi bardzo skomplikowanie. Chodzi głównie o to, by przy wykorzystaniu APW – Analizy Pierwiastkowej Włosa ustalić dla każdego indywidualny sposób żywienia.

Jeden jest w tym wszystkim problem: przygotowanie odpowiednich posiłków wymaga wysiłku i czasu, tego natomiast wiele osób nie ma ! Nie ma czasu zdrowo i dobrze zjeść pomimo tego, że mają na to fundusze. Balancity wychodzi naprzeciw tym potrzebom i gotuje to co wskazane dla każdego. Mało tego – pomysł na taką działalność zrodził się w głowach Państwa Stoleckich … no właśnie kiedy ? Posłuchaj bo historia jest niesamowita.

Dziękujemy również za komentarze na naszych blogach. Moim i Piotra. Nawet te komentarze, które nasycone są frustracją Czytelnika. Jak się okazuje jedna z takich wypowiedzi stała się inspirująca do tematu, który przegadaliśmy na samym początku. Uważaj teraz jak otworzysz lodówkę. Może w niej ukazać się Mitura albo Stępkowski. Dlaczego ? O tym na samym początku.

W odcinku udział wzięli:
– Sebastian Stolecki – twitter: @75sebastian
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:33:31) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku i na końcu: Diamond Cuts, muza w tle by Lukhash (www.lukhash.com) SH Music
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)