Zamiast popularnego spraya kup na prezent coś z Amway’a

swiateczne_prezentyŚwięta Bożego Narodzenia to czas specjalny. Czas spotkania z rodziną i najbliższymi. Dla niektórych jedyny taki czas w roku.

Święta to czas radości i czas gwiazdkowych prezentów. Czy chcesz kupić na prezenty tym razem coś specjalnego ? Czy może jak co roku pojedziesz do supermarketu i przechadzając się wśród sklepowych półek spędzisz kilka godzin na szukaniu czegoś wyjątkowego. Twoi bliscy są wyjątkowi i zasługują na wyjątkowe prezenty, nieprawdaż ?

W handlu już zaczął się czas prezentów, widziałem. Niestety te same zestawy dla panów i te same zestawy dla pań. Może w trochę innych opakowaniach. Generalnie, jakby to powiedziała moja córka – nuuuuda ! Trudno o naprawdę coś specjalnego, rzecz wywołującą z jednej strony zdziwienie, z drugiej szczerą wdzięczność za obdarowanie czymś nietuzinkowym.

Dlatego proponuję zamiast popularnego spraya kupić na prezent coś z Amway’a !

Co możesz znaleźć na prezent ? Tutaj zaskoczę – wachlarz jest ogromny. Wszystkie produkty, jak na Amway przystało – najwyższej jakości.

Zanim przedstawię luźne propozycje zaznaczę, przypominając przy okazji:
1. Każdy produkt Amway zakupiony w Polsce ma unikalną gwarancję zwrotu pieniędzy co oznacza 100% sprawiedliwe i bezpieczne zakupy. Na większość towarów Amway udziela takiej gwarancji bezterminowo. Kupujesz i używasz. Po czasie stwierdzasz, że jesteś niezadowolony – oddajesz to co zostało w opakowaniu i zwracane są wszystkie pieniądze. Pełna cena !
2. Przestrzegam po raz kolejny przed kupowaniem produktów Amway na aukcjach, w tym na Allegro. Dlaczego ? Z prostej przyczyny – jest mnóstwo podróbek. Nie jeden się już naciął i słyszałem osobiście o kilku takich przypadkach. Poza tym kupując na aukcji tracisz gwarancję zwrotu pieniędzy.

Perfumy i wody toaletowe Amway.

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/zapachy

Tutaj bardzo trudno trafić w gust. Kiedyś słyszałem, że zapach powinien dobierać sobie sam zainteresowany i jest w tym bardzo dużo prawdy. Masz jednak bardzo duży bufor bezpieczeństwa ze względu na bezterminową gwarancję zwrotu pieniędzy, zawsze można oddać kiedy zapach się nie spodoba, albo wymienić na inny.

Seria kosmetyków Artistry Youth XTend.

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/artistryYXTD

Najświeższy wynalazek naukowców Amway pracujących nad Artistry. Kosmetyki, których działanie można wyraźnie zauważyć już po 7 dniach stosowania ! Gdyby nic się nie zadziało – jest gwarancja zwrotu pieniędzy. Do stosowania przez kobiety i mężczyzn. Kiedyś moja małżonka, zawodowa wizażystka powiedziała: „Albo zaczniesz stosować kosmetyki pielęgnacyjne, albo za 5 lat będzie widać na twojej twarzy pierwsze oznaki działania siły grawitacji”
Wybrałem systematyczne stosowanie pielęgnacji i takowe polecam innym panom.

Seria kosmetyków typowo dla mężczyzn Tolsom.

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/tolsom

To jest typowo męska seria do stosowania na codzień. Rewelacyjny dla mnie jest zapach wody toaletowej. Używam od dłuższego czasu.

Seria kosmetyków unisex, czyli i dla niego i dla niej Body Series.

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/body_series

Praktycznie bezzapachowe. Mistrzostwem świata według mnie jest dezodorant antyperspiracyjny. W trzech wersjach: spray, kulka i sztyft. Polecam szczególnie panom latem – dzięki codziennemu stosowaniu go na stopy, kiedy zdejmuję buty będąc gościem czuję się bezpiecznie. Jestem pewien, że po całym dniu nie zatruję u kogoś w domu atmosfery przykrym zapachem. Wiem, że wielu mężczyzn ma z tym problem i nie może znaleźć rozwiązania. Wiem, że teraz zima. Lato nadejdzie szybciej niż się wydaje i przez pół roku stosowania można stwierdzić, czy rzeczywiście dezodorant tak działa jak Wojtek pisze.

Seria szamponów Protique i Satinique.

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/protique

http://www.amway.pl/uroda-i-higiena-osobista/satinique

Protique – produkty tańsze o bardzo wysokiej jakości i co najważniejsze skoncentrowane. Satinique – produkty droższe, salonowe, o równie wysokim stopniu skoncentrowania jak Protique. Przykładowo – butelka szamponu do włosów do mojego tylko, codziennego użycia wystarcza na około 7 miesięcy. Bardzo wydajne.

Dodatki żywieniowe – suplementy diety Nutrilite.

http://www.amway.pl/zdrowy-tryb-zycia/nutrilite

Czy wiesz, że tegoroczne badania marketingowe w USA dowodzą, że coraz częściej kupowane tam są na prezenty wysokiej jakości i skuteczne suplementy diety ? Na jednej z amerykańskich stron niedawno o tym czytałem. Może masz kogoś w rodzinie, kto wiesz, że potrzebuje dedykowanego suplementu diety, albo preparatu multiwitaminowego. Za skuteczność Nutrilite gwarantuję własną głową, sprawdziłem na sobie i na mojej rodzinie. Gdyby nie spełniało oczekiwań – jest gwarancja zwrotu pieniędzy.

Propozycje prezentów gwiazdkowych, które podałem są totalnie „na szybko”. Więcej informacji moższ zasięgnąć na stronie www.amway.stepkowski.net oraz bezpośrednio u mnie. Zobaczysz jak Twoi bliscy będą bardzo zadowoleni, że zostali obdarowani przez Świętego Mikołaja czymś nietuzinkowym i o bardzo wysokiej jakości.

W razie pytań pisz śmiało lub dzwoń.

————————————————————————————————————————————————–
Ponieważ jestem przedsiębiorcą na stałe współpracującym z Amway i sprzedaję jej produkty, daję zgodnie z zasadami obsługi Klienta, 100% Gwarancję Satysfakcji Klienta. Oznacza to możliwość używania danego produktu i zwrot pełnej zapłaconej za niego kwoty w przypadku niezadowolenia Klienta, pomimo zużycia.

Nadmieniam również, iż zakup produktów Amway przez aukcje internetowe, w tym ALLEGRO obarczony jest wysokim ryzykiem otrzymania produktu Amway nieoryginalnego, z niewiadomego źródła pochodzenia i niemożnością skorzystania ze 100% Gwarancji Satysfakcji Amway.

Osoby sprzedające produkty Amway na aukcjach internetowych naruszają zasady Kodeksu Etycznego Amway.
————————————————————————————————————————————————–

Zapisz się na newsletter dotyczący produktów Amway. Wiadomości będą wysyłane nie częściej jak raz na 2 tygodnie.

Nagłówek

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)