Amway płaci sowicie. Szeroko otwiera sakiewkę. Bierz i Ty !

Fast Track program LOGO

Szybki start w MLM

Profesjonaliści, którzy oparli rozwój swoich firm o model wielopoziomowego marketingu wiedzą, jak ważny jest szybki start. Szybki start nowego przedsiębiorcy i szybki restart swojej działalności po chwilowym zastoju i podjęciu decyzji o wprowadzeniu biznesu na kolejny, wyższy poziom.

Nowa osoba chcąca wykorzystać szansę jaką stwarza mlm lub przedsiębiorca, który pierwszy raz spotyka się z modelem network marketingu chcą szybko pierwszych efektów. Szybko to znaczy już w pierwszym miesiącu działalności. Zważywszy na fakt, że organy zewnętrzne „dbające” o rozwój nowej firmy na rynku, chcą pieniędzy na składki już po pierwszym miesiącu w rejestrze przedsiębiorców, chęć czerpania pierwszych zysków w krótkim czasie jest w pełni uzasadniona i nawet konieczna !

Zderzenie MLM z rzeczywistością

Zderzenie pełnego entuzjazmu nowego przedsiębiorcy (lub osoby, która przedsiębiorcą stać się zamierza) z biznesową codziennością bywa brutalne, często – choć nie zawsze. Mało komfortowa sytuacja polega na tym, że już po miesiącu działalności trzeba wypełniać zobowiązania wobec państwowych urzędów, których nie bardzo interesuje wielkość przychodu, o ile w ogóle taki przychód powstał.

Oparcie własnej działalności o mlm jest obarczone pewną specyfiką. Specyfika ta mylnie kojarzona z niedoskonałością samego systemu bierze się w istocie z dwóch czynników:
1. podejścia do startu we własnym biznesie, w szczególności indywidualnego ustalenia poziomu zaufania jakim darzysz cały koncept oraz zaufania do ludzi z tzw. górnej linii rekomendacji
2. tempa pracy jakie ustalisz – i to pośdrednio zależy od poprzedniego podpunktu

Amway opiera nowe projekty o wiele lat doświadczeń

Amway mając największe doświadczenie na świecie w zakresie współpracy ze swoimi partnerami wychodzi genialnie powyższym czynnikom na przeciw. Od 1 stycznia 2014 roku został wprowadzony unikalny w swej istocie program szybkiego startu – Fast Track. Program ma na celu wynagradzać pierwsze efekty w działalności z nowymi partnerami. Amway w programie Fast Track za minimalny wysiłek płaci całkiem niezłe bonusy.

sakiewka pieniędzy

Program FAST TRACK na rok 2014, czyli ile zarobisz z Amway na starcie

Z jakich elementów składa się program Fast Track ?

1. Kupony podarunkowe
Program tzw. Kuponów Podarunkowych funkcjonuje już od dłuższego czasu i został genialnie wykorzystany przy programie Fast Track.

Każdy współpracujący z Amway, jeśli dokona zakupu jednorazowo o wartości punktowej 100 (w przedziale od 100-199) otrzymuje Kupon Podarunkowy (elektroniczny bon rabatowy) na kwotę 40 zł. Kupon jest do wykorzystania przy zakupach w następnym miesiącu. Czyli jasno i prosto: robisz jednorazowe zakupy i masz następne zakupy 40 zł taniej. Popularność Kuponów jest bardzo duża, bo bardzo opłacalna.

2. Bonusy (premie) za rekomendacje nowych partnerów Amway robiących zakupy generujące kupony, przy czym – co najważniejsze: wynagradzane jest rekomendowanie szerokości i głębokości zespołu ! Zatem dostajesz pieniądze również za to, że pomagasz swoim partnerom biznesowym generować wypłaty Fast Track.

Ta ostatnia cecha jest manifestacją kwintesencji założeń planu marketingowego Amway – budowanie zespołu, który błyskawicznie rośnie w siłę i wzrost ten jest oparty na fakcie pomagania jedni drugim.

Jak wygląda system premiowania Fast Track wyrażony w cyfrach ?

W uproszczeniu ujmując cały program podzielony jest na 2 poziomy:
1. Premia Fast Track za personalne rekomendacje
– Kiedy rozpoczynasz swój biznes we współpracy z Amway i w ciągu 30 dni od daty rejestracji robisz zakupy generujące Kupon Podarunkowy dostajesz z tytułu tego kuponu 40 zł.
– Kiedy rekomendujesz dwa biznesy takie jak Twój, czyli też generujące ich Kupony Podarunkowe dostajesz za taką rekomendację premię 400 zł
– w wyniku takiej rekomendacji powstaje bonus 3% z tabeli premii Amway = 57 zł

Łącznie Twój zysk to 497 zł !
Twoja inwestycja to 100 zł w pakiet startowy Amway, który objęty jest Gwarancją Zwrotu Pieniędzy.

Przy sytuacji gdzie rekomendujesz trzech partnerów Amway generujących Kupony Podarunkowe wypłata wynosi +200 zł za każdą dodatkową rekomendację. Limit kwotowy takich rekomendacji wynosi 1200 zł w granicach czasowych trwania programu (pół roku).

2. Premia za rekomendacje w głębi zespołu

Kiedy jesteś rekomendującym dla trzech partnerów Amway, przy czym oni rekomendują trzech partnerów Amway generujących wypłatę Fast Track 600 zł, za każdą taką rekomendację dostajesz 200 zł. TUTAJ NIE MA LIMITU WYPŁAT !

Warto zaznaczyć, że w tej sytuacji dodatkowo powstaje bonus z tabeli premii Amway w wysokości 484 zł

Konkuldując. Za proste czynności biznesowe, wręcz podstawowe kroki bez których nie możliwe jest rozpoczęcie jakiegokolwiek biznesu, Amway płaci kwoty pozwalające na swobodny start w biznesie. Jeśli podejdziesz do programu Fast Track w sposób entuzjastyczny i strategiczny, kiedy od razu ruszymy – Ty i ja do akcji, bonus dla Ciebie może przekroczyć Twoje najśmielsze oczekiwania.

Zapraszam do współpracy.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)