Odc.17: To be or not to be [MLM Podcast]

źródło: Flickr
źródło: Flickr

Być albo nie być oto jest pytanie. Być w sieci, czy nie być w niej ?

Zanim jednak posłuchasz kolejnego odcinka, mam Słuchaczu wiadomość. Otóż nasz gość Sebastian Stolecki, który w poprzednich kilku odcinkach był rozmawiał z nami na tematy wszelakie, poproszony przeze mnie o dołączenie na stałe do zespołu redakcyjnego MLM_Podcast wyraził zgodę !

Tak oto od odcinka siedemnastego będziemy z Wami we trzech, co przełoży się na pewno na zagęszczenie merytorycznych informacji i jeszcze wyższą jakość burzy mózgów. Wszak co trzy głowy to nie dwie.

Dzisiaj poruszamy bardzo ważny temat, który wynika z mojej obserwacji po pewnym seminarium biznesowym, w którym uczestniczyłem onegdaj. Było to chyba na wiosnę 2013, z tego co dobrze kojarzę.

Prelegent wyraził jasny przekaz, iż nie ma swojej wizytówki w internecie. Nie ma konta na Facebooku, na Twitterze, nie przegląda for dyskusyjnych, nie ma skonfigurowanej nawet prostej internetowej wizytówki. Nie prowadzi bloga. Nie potrzebuje tego.

Będąc zainspirowanymi taką postawą analizujemy – To be or not to be ? … w internecie oczywiście. Próbujemy dociec jak „not to be” może wpłynąć na rozwój biznesu, czy pomaga, czy może szkodzi, czy nie ma to wogóle znaczenia ?

Dobrego odsłuchu !

W odcinku udział wzięli:
– Sebastian Stolecki – twitter: @75sebastian
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:38:41) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku: Diamond Cuts, muza w tle by PERSSON
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)