Odc.20: Przedsiębiorca musi zarabiać [MLM Podcast]

źródło: Flickr
źródło: Flickr

Zjawisko wydaje się być niezrozumiałe, ale jest. Istnieje. Prowadzenie przedsiębiorstwa w modelu MLM ma sens wtedy i tylko wtedy gdy zrównoważona jest sprzedaż osobista i rozbudowa zespołu przedsiębiorców. Sprzedaż osobista ma wtedy sens, gdy przynosi natychmiastowy dochód. Natychmiastowym dochodem jest marża detaliczna, czyli różnica pomiędzy ceną za jaką kupiłeś produkt (hurt), a ceną za jaką go odsprzedajesz klientowi (detal).

Zjawisko, które rozbieramy na czynniki pierwsze w tym odcinku polega na tym, że bardzo dużo przedsiębiorców nie sprzedaje po cenie detalicznej. Czyli nie generuje zysku natychmiastowego. Bezpowrotnie traci szansę na zarobienie pieniędzy z transakcji handlowej. Dlaczego tak się dzieje ? Udało nam się określić dwa obszary twojej działalności, które o tym decydują. Jeśli tylko popracujesz trochę na tych dwóch płaszczyznach zaczniesz sprzedawać i to o wiele więcej niż ci się wydaje.

W odcinku udział wzięli:
– Sebastian Stolecki – twitter: @75sebastian
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:40:33) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku: Diamond Cuts, muza w tle by PERSSON
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)