Odc.23: Katarzyna Kuwałek – Passa Passa Dance Studio i niebywała energetyczna pasja taneczna – „Jeśli marzenie jest wystarczająco duże to fakty nie mają znaczenia !” [MLM Podcast]


źródło: Passa Passa Dance Studio Fanpage
źródło: Passa Passa Dance Studio Fanpage
W poprzednim artykule pisałem o braku efektu „woow” po przeczytaniu pewnej książki. Dzisiaj … sam posłuchasz. Efekt WOOW jest i to pisany dużymi, drukowanymi literami ! Po takich rozmowach jak dzisiejsza w MLM_Podcast nie wierzę wszystkim tym narzekaczom twierdzącym, że tutaj – w tym kraju, na tym kontynencie, na tym padole zrobić nic wartościowego się nie da. Nie wierzę im !

Wiesz dlaczego ? A dlatego, że cały czas aktualna jest sentencja wypowiedziana prawieki przez Dextera Yagera – „Jeśli marzenie jest wystarczająco duże to fakty nie mają znaczenia”

Nasz dzisiejszy Gość – Kasia Kuwałek (http://passalublin.weebly.com) pewnie nie znała tej sentencji. Natomiast to motto posadowione jest od urodzenia w niej samej. Dodała do tego nieskończoną, nieziemską energię wewnętrzną i wyszło to co wyszło, czyli Passa Passa Dance Studio. Jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce !

Posłuchaj dokładnie ! Bo Kaśki postawa jest studnią, z której nie jeden przesiębiorca napoić się może.

W odcinku udział wzięli:
– Katarzyna Kuwałek – Fanpage
– Sebastian Stolecki – twitter: @75sebastian
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Piotr Mitura – twitter: @piotrekmitura

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:54:24) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj MLM_Podcast w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Muza na początku: Diamond Cuts, muza w tle by PERSSON
Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)