Amway i Apple uruchamiają Apple Pay

amway_centerOrlando, Floryda. Orlando Magic wraz z The Magic, Chase i E15 Group, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich fanów oraz gości Amway Center wprowadza we współpracy z technologicznym gigantem – Apple, na terenie obiektu Amway Center metodę płatności zbliżeniowych Apple Pay. To nowa kategoria usługi, która przekształca płatności mobilne w latwy i bezpieczny sposób płacenia za zakupy. Amway Center będzie pierwszym tego typu obiektem wyposażonym w system płatności Apple. Wszystko ma działać od 19 grudnia 2014 roku, czyli jutro.

Bezpieczeństwo i prywatność są postawione na krytycznie ważnym miejscu w systemie Apple Pay. Kiedy dodajesz swoją kartę kredytową albo kartę płatniczą do systemu, numer karty nie jest przechowywany ani w telefonie (iPhone) ani na serwerach Apple. W zamian za to generowany jest unikalny numer terminala, który jest natychmiast szyfrowany i przechowywany w bezpiecznym pliku na aktualnie używanym urządzeniu.

Ci, którzy będą korzystać z Apple Pay będą mieli szansę na okazje zakupowe oraz inne, unikalne atrakcje. Amway Center jest jednym z najbardziej zaawansowanych obiektów sportowo – koncertowych na świecie. Wyposażony w najbardziej zaawansowane rozwiązania multimedialne i komunikacyjne pozwala gościom na przeżywanie różnych wydarzeń w jedyny w swoim rodzaju na świecie sposób.

Więcej przeczytasz TUTAJ

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)