Amway nabywa markę XS® Energy.

Jak podaje Amway Polska:
Z przyjemnością informujemy o nabyciu przez Amway marki XS® Energy!

W 2003 roku Amway został wyłącznym dystrybutorem napojów energetycznych XS® Energy. Od tego czasu marka XS® Energy osiągnęła zdumiewający obrót w wysokości jednego miliarda dolarów i jest obecna na 38 rynkach na całym świecie. Nabycie marki XS® Energy odgrywa ważną rolę w strategii Amway. Jest to marka atrakcyjna dla Przedsiębiorców Amway w różnym wieku. Marka, która stanie się idealną wizytówką szczególnie dla Przedsiębiorców Amway młodego pokolenia, pomagając w przedstawieniu innych marek, takich jak Nutrilite® i Artistry®, wspierając tym samym budowanie stabilnego biznesu Amway.

Jest to ważny krok dla Amway, który pomoże firmie wejść do szybko rozwijającego się sektora napojów energetyzujących, który zgodnie z przewidywaniami w samych Stanach Zjednoczonych do roku 2017 osiągnie wartość 21 miliardów dolarów!

Na czele integracji stanie założyciel firmy XS® David Vanderveen, który dołączy do Amway jako Wiceprezes i Dyrektor Generalny marki XS®. David, posiadający niesamowite zdolności przywódcze, jest odzwierciedleniem ducha marki XS®, która nawiązuje do dynamicznego stylu życia naszych konsumentów, ich dążenia do podejmowania nowych wyzwań. David zapewni naszym Przedsiębiorcom oraz klientom doskonały poziom usług i wsparcie na dotychczasowym poziomie.

Świętujmy razem to przełomowe osiągnięcie dla Amway oraz wszystkich naszych Przedsiębiorców na całym świecie.

Z poważaniem, Amway Polska

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)