Odc. #133: Jak urodziłeś się idiotą to jako kanarek nie umrzesz. [15 minut podcast]

525209_10152682764695276_1191599672_nZgodnie z obietnicami z zapowiedzi, po zmianie formuły na krótsze odcinki i co za tym idzie bardziej skrojone na dzisiejsze zabiegane czasy audycje, ruszamy z kopyta z naszym projektem podkastu „15 minut”.

Absolutną nowością jest fakt, iż wiele rozmów z zaproszonymi Gośćmi będzie odbywało się na zasadzie nagranej rozmowy telefonicznej. Taki sposób komunikacji jest o wiele bardziej przystępny dla naszych rozmówców, bo nie muszą oni już nawet być dostępni na skype w umówionej porze, a jedynie odebrać od nas telefon. Możemy porozmawiać gdy Gość znajduje się gdziekolwiek, nawet jak jedzie samochodem (pod warunkiem, że używa zestawu słuchawkowego lub głośnomówiącego).

Tak oto udało się złapać w pierwszych dniach nowego roku Maćka Maciejewskiego, Redaktora Naczelnego Network Magazynu. Dobrą okazją do tej rozmowy było wydanie nowego, 34 numeru periodyku o imponującej objętości 204 stron. Pan Redaktor zdradził plany rozwoju na najbliższe miesiące samego pisma i projektów z nim związanych. Posluchajcie! Czas tej audycji to tylko 16 minut więc można załadować na telefon i wysłuchać na przykład w drodze na spotkanie biznesowe.

W odcinku udział wzięli:
– Wojciech Stępkowski – twitter: @stepkowski
– Maciej Maciejewski – twitter: @biznesfan

Zapraszamy do posłuchania (czas: 00:16:23) Komentarze mile widziane, wręcz pożądane.
Stay tuned !

Subskrybuj w iTunes |  Subskrybuj 15 min. w RSS | Download

(Gdyby nie uruchomił się player poniżej odśwież stronę, albo zrestartuj przeglądarkę. Gdyby to nie pomogło – ściągnij podcast na dysk i słuchaj w jakości Hi – Fi)

Mix i Mastering: Wojciech Stępkowski

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)