Być PRO – „Od Artistry do Nutrilite” Amway Expo Lublin 2015

amway_expo_lublin_2015Być PRO – dwa słowa doskonale opisujące wydarzenie zorganizowane w Warszawie i Lublinie w dniach 20 i 21 czerwca 2015 roku. Załoga Amway Polska to niekwestionowani perfekcjoniści w aranżacji takich eventów.

Po pierwsze: czas imprezy. Nie za krótko, nie za długo. W sam raz – od 14:00 do 18:00, czyli cztery godziny. Okres czasu wystarczający na przyjęcie około 700 gości, wystaczający na atrakcje w postaci kilku losowań nagród oraz wystarczający na kilkunastominutowe wystąpienia na scenie trenerów Amway Academy: Moniki Dąbrowskiej, Andrzeja Sawickiego i Stanisława Lenarta. Czas 4 godzin to również na tyle długo, by każdy zainteresowany mógł odwiedzić przygotowane stoiska produktowe i zasięgnąć porad u obsługujących te stoiska demonstratorów. Jednak czas 4 godzin jest niewystarczający do tego by przybyli goście zaczęli się nudzić. Mówiąc krótko ciągle coś się działo i nie było miejsca na znużenie.

Po drugie: wystawiany asortyment produktowy. Jak wiadomo Amway dysponuje wielką gamą produktów i wystawienie całego portfolio mogłoby być bardzo trudne do zrealizowania. Dlatego mottem przewodnim było hasło „Od Artistry do Nutrilite”. Dwie główne, wiodące marki i doskonałe uzupełnienie w postaci iCook oraz eSpring. Obsługę stoiska eSpring, czyli najlepiej na świecie sprzedającego się systemu oczyszczania wody miałem zaszczyt obsługiwać ja wraz z Piotrem Miturą. W tym miejscu chcę podziękować wszystkim wchodzącym w interakcję z nami. To był wspaniały czas opowiadania Państwu o tym produkcie i odpowiadania na Wasze pytania. Muszę przyznać, iż dzięki Wam mój warsztat prezentera znacznie został podszlifowany.

Po trzecie: atmosfera. Trudno mierzalny czynnik, ale chyba najbardziej istotny. Dało się wyczuć z jednej strony najwyższych lotów profesjonalizm, z drugiej zaś bardzo bliską, zaryzykowałbym stwierdzenie – rodzinną atmosferę. Zasługa tutaj niewątpliwie leży po stronie pracowników Amway Polska, którzy w ten sposób do takiej organizacji podchodzą. Brawo!

Krótki fotoreportaż jest TUTAJ

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)