Władcy pierścieni. Działo się na Letniej Konferencji Biznesowej Yager Group 2015 w Warszawie!

konferencja yager Group Warszawa 2015W ostatni weekend miałem przyjemność uczestniczyć w nietuzinkowym wydarzeniu biznesowym – Letniej Konferencji Biznesowej Yager Group w Warszawie. Oprócz małej części elity polskiego środowiska stowarzyszonych przedsiębiorców w ramach projektu Amway, głównym gościem i prelegentem był Doyle Yager – syn słynnych Dextera i Birdie Yager.

Doyle Yager przywiózł pakiet informacji na temat planów Amway na najbliższe 10 lat ze źródeł, czyli z USA i można śmiało uznać, że napawają one dzikim entuzjazmem. Korporacja Amway planuje podwojenie światowych obrotów w ciągu następnej dekady do 20 miliardów USD rocznie. Według danych na rok 2014 obroty Amway Global to 10,8 miliarda dolarów. Planowanie w przypadku Amway Global nie oznacza wcale pobożnych życzeń, tylko jest oparte o solidną analizę potencjału rynkowego. Za każdym razem wcześniej podobne prognozy sprawdziły się co do joty i w tym przypadku będzie dokładnie tak samo.

Osiągnięcie takiego wyniku oznacza estymowane wykreowanie trzech tysięcy biznesów o statusie Diamentowego Przedsiębiorcy Amway z przychodami 60.000 zł miesięcznie i więcej. Łatwo policzyć, że dzięki temu powstanie osiemnaście tysięcy biznesów o stausie Platynowego Przedsiębiorcy Amway ze średnim przychodem miesięcznym 10.000 zł oraz siedemdziesiąt dwa tysiące biznesów, którym na warunki polskie opłaca się rejestrować dzialalność gospodarczą – czyli o średnich przychodach około 2,5 do 3 tysięcy złotych miesięcznie.

Zatem można śmiało uznać, iż sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego jest jedynym segmentem rynku biznesowego tak drastycznie promującym własną działalność gospodarczą, a korporacja Amway wiedzie prym w tym przedmiocie.

Na koniec drugiego dnia konferencji Doyle Yager słynący z konferencyjnych happeningów jął wyjmować z kieszeni diamentowe pierścienie jako jedne z wielu nagród dla rodziny Yagerów za osiąganie kolejnych etapów rozwoju rodzinnego biznesu. Powiem szczerze, że niesamowitym jest odczucie założenia na palec biżuterii o wartości 100.000 USD, czyli mniej więcej wartości nowego Mercedesa Klasy S.

Od lewej: Wojciech Stępkowski, Doyle Yager, Piotr Mitura
Od lewej: Wojciech Stępkowski, Doyle Yager, Piotr Mitura

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)