Akwaporyny i bardzo udana premiera online nowej kolekcji Artistry Hydra-V


hydrav


Mężczyzna jestem. Facet znaczy. Czyli gruboskórny i generalnie od kosmetyków z daleka. Nie ja. Żona moja, wizażystka zawodowa kiedyś powiedziała do mnie:

„Nie masz już 25 lat. Chcesz żeby było widać efekty grawitacji na Twojej twarzy? Nie? To zacznij używać kosmetyków pielęgnacyjnych”

Dlatego od jakiegoś czasu stosuję według zaleceń mojej drugiej połowy. Będę nieskromny – nikt mi jeszcze nie dał czwórki z przodu. I dobrze.

Jestem geekiem i wszelkie gadżety mnie po prostu rajcują – od Ajfonów, poprzez Ajpady, Garminy sportowe, skończywszy na grupach Shimano i Sram w osprzęcie rowerowym. Dzisiaj dostałem nowy gadget – kolekcję Artistry Hydra-V, czyli coś co zadba o nawilżenie mojej skóry twarzy. Produkt, który zadba o właściwe nawilżenie Twojej skóry twarzy.

Warto wiedzieć, że w tej serii produktów zostały wykorzystane wyniki badań uwieńczone nagrodą Nobla. W 2003 roku Pan o nazwisku Peter Agre odkrył tak zwane akwaporyny co zainspirowało naukowców Artistry do skonstruowania preparatów, które wykorzystałyby jak najlepiej rzeczone odkrycie.

Poniżej zapis konferencji online w wydaniu Andrzeja Sawickiego bardzo znanego polskiego wizażysty. Bardzo ważnym faktem jest, iż w badaniach klinicznych osoby stosujące Artistry Hydra-V pierwsze efekty dogłębnego nawilżenia odnotowały już po trzech dniach stosowania. Warto wspomnieć, iż badania kliniczne są mierzalną i naukową formą udokumentowania działania danego preparatu. Badania konsumencie natomiast to tylko udokumentowanie subiektywnych odczuć konsumentów.

Artistry Hydra-V jest polecane dla każdego od 25 roku życia. Nawilżenie utrzymywane jest 24 godziny od zastosowania. Nie 8 godzin, nie 16. 24 godziny! Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą doświadczyć spadku nawilżenia skóry na przykład po okresie upałów jaki mieliśmy niedawno w Polsce, dlatego tę kolekcję należałoby włączyć na stałe do stosowania. O ile oczywiście chcesz maksymalnie opóźnić manifestację siły grawitacji na Twojej twarzy.

Tak jak każdy produkt z oferty Amway, kolekcja Artistry Hydra-V jest na rynku polskim objęta bezterminową 100% Gwarancją Satysfakcji Klienta. Albo jesteś zadowolony albo w dowolnym momencie możesz zwrócić to co zostało w opakowaniu i otrzymujesz wszystkie zapłacone za produkt pieniądze. Bez pytania o przyczynę!

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)