Zobaczyć to uwierzyć!

eSpring_logo
Jak bardzo efektywny jest system oczyszczania wody eSpring? Bardzo!

Różne niezależne organizacje weryfikują tę tezę, łącznie z NSF International, WQA – Water Quality Association oraz Frost&Sullivan, która dała systemowi eSpring w ostatnim roku szósty raz z rzędu nagrodę „Najlepszego systemu oczyszczania wody na rynku azjatyckim”.

Jednak, dopóki nie zobaczysz to nie uwierzysz. Na poniższym video widać gołym okiem jak eSpring doskonale dokonuje „przemiany” napoju marki cola w czystą i przejrzystą wodę do picia.

Nie polecamy robić tego w domu. Powyższa demonstracja, jak widać na filmie, odbywa się w warunkach laboratoryjnych. Pokazuje jednak zdolność do oczyszczania z wszelkego rodzaju zanieczyszczeń. W rzeczy samej eSpring potrafi wychwycić 140 substancji potencjalnie mogących znajdować się w wodzie pitnej. Sercem systemu jest blok węgla aktywowanego o powierzchni 435.000 metrów kwadratowych, z wbudowaną lampą UV usuwającą 99,99% elementów biologicznych. Całość kontroluje elektroniczny panel dbający o terminową wymianę wkładu filtrującego oraz sprawność techniczną całego systemu. Imponujące!

źródło: Amway Insider

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)