Prestiżowy tytuł – Laur Klienta 2016 dla systemu Truvivity.

laur konsumenta truvivity

Jak podaje news.amway.pl:

Truvivity by Nutrilite uznane Odkryciem Roku w plebiscycie popularności LAUR KLIENTA 2016.

Laur Klineta Odkrycie Roku jest przyznawany produktom lub usługom szczególnie innowacyjnym i charakteryzującym się wysoką jakością oraz zdobywającym serca klientów. Istniejący od 12 lat „Laur Klienta” to największy program konsumencki w kraju. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. To sami klienci wybierają najwyżej cenione produkty.

Jesteśmy dumni, że w tym roku Laur Klienta za swą innowacyjność zdobył produkt Truvivity by Nutrilite. Cieszymy się, że konsumenci docenili wyjątkowe działanie Truvivity w walce o jędrną i promieniejącą blaskiem skórę.

Latem nasza skóra szczególnie potrzebuje, aby zadbać o jej głębokie nawilżenie. Doświadczenia od kuchni z tym produktem opisałem kilkanaście tygodni wstecz.

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)

  • https://www.facebook.com/100000845446310 Paweł Góra

    Bardzo dobra wiadomość. Myślę, że Truvivity by Nutrilite w pełni zasługuje na takie wyróżnienie i popularyzację.
    Wcześniej cała seria dla domu Amway Home uzyskała również Laur Konsumenta. Jezeli dodać jeszcze inne prestiżowe nagrody i wyrożnienia dla Marek firmy Amway to dochodzi się do słusznego wniosku, że firma działa według bardzo solidnych zasad dla których etyka w podejściu do konsumenta jest celem nadrzędnym.
    Produkty Amway zawsze były super mocną stroną, są wręcz rewelacyjne. Daje to satysfakcję raz jako konsumentowi a drugi raz dla osób, które prowadzą ich dystrybucję. Można powiedzieć, że produkty dają poczucie komfortowej działalności dystrybutorom i szaloną przyjemność konsumentom. W takim razie ja mam tą przyjemność podwójnie – czego życzę życzę innym. 🙂