Najtańszy i najskuteczniejszy odświeżacz powietrza. Green Meadows Amway Home.

Amway Home Green Meadows

Wojtek lubi cyferki. Jak trenuje na rowerze to baczną uwagę zwraca na puls, prędkość średnią, generowane Waty i przebyty dystans. Jak siedzi na kibelku czyniąc powinności fizjologiczne to zastanawia się ile kosztuje odświeżenie skażonego środowiska, tak żeby na mieszkanie swoisty smog się nie wydostał. Koloryzuję trochę, aż taki straszny smog się nie robi, a to za sprawą codziennej suplementacji błonnikiem rozpuszczalnym Nutrilite. O tym jednak będzie kiedy indziej.

Wiadomo, na wyposażeniu każdego domowego WC powinien znajdować się odświeżacz powietrza. Na rynku jest takowych multum w średniej cenie ok. 6 zł. U Stępkowskich od lat używany jest Green Meadows ze stajni Amway. Kosztuje 27,07 zł (cena hurtowa), w detalu 35,00 zł. Pokusiłem się monitorować na jaki czas wystarczy. Po otwarciu nowego opakowania i pierwszym milisekundowym „psiknięciu” (warto podkreślić – do skutecznego zadziałania wystarcza króciutkie „psiiik” trwające 1/4 sekundy) zapisałem datę.

Green Meadows Data

Zawartość skończyła się prawie dokładnie 6 miesięcy później, czyli około początku stycznia 2017. Prosty rachunek pokazuje, iż Green Meadows kosztuje jego użytkownika około 4,5 zł. Czyli taniej niż średnio inne preparaty tego typu na rynku.

———————————————————————————————————–
Ponieważ jestem przedsiębiorcą na stałe współpracującym z Amway i sprzedaję jej produkty, daję zgodnie z zasadami obsługi Klienta 100% Gwarancję Satysfakcji Klienta. Oznacza to możliwość używania danego produktu i zwrot pełnej zapłaconej za niego kwoty w przypadku niezadowolenia Klienta, pomimo zużycia.

Nadmieniam również, iż zakup produktów Amway przez aukcje internetowe, w tym ALLEGRO obarczony jest wysokim ryzykiem otrzymania produktu nieoryginalnego, z niewiadomego źródła pochodzenia i niemożnością skorzystania ze 100% Gwarancji Satysfakcji Amway.

Osoby sprzedające produkty Amway na aukcjach internetowych naruszają zasady Kodeksu Etycznego Amway.
———————————————————————————————————–

Pogadajmy o tym na Facebooku! (zaznacz publikację)